Ayedaş Telefon Numarası Kaç?Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Şirketi Ayedaş Telefon Numarası Kaç? Hayatın bütün alanına doğrudan etkileyen elektrik enerjisi dağıtımı üstlenen Ayedaş, İstanbullular’a hizmet vermektedir. Gündelik hayatı kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini yükseltmek için yaşamın bütün alanlarında ve hemen hemen bütün cihazlarda elektrik enerjisi kullanılması zorunlu hale gelmiştir. Güvenlikten ulaşıma üretimden tüketime iletişim teknolojilerinde aklımıza gelebilen bütün sektörlerde hayatın olmazsa olmaz gereksinimlerinden biri olan elektrik dağıtım şirketleri tarafından tüketicilere ulaştırılır.

Ayedaş Elektrik telefon numarası kaç?

Ayedaş kurulmasıyla hayatı kolaylaştırmak sürekliliği devam ettirmek için sürekli enerji anlayışı ile İstanbul’da elektrik dağıtım faaliyetlerini yürütmektedir. İşletme ve bilgilendirme faaliyetlerine önem veren ve insana değer katan anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir. Ayedaş Elektrik telefon numarası kaç aboneler ve elektrik kullanıcıları elektrik dağıtım hizmetinden faydalanmak ya da sorunları olduğu zaman sorunların çözümü için ulaşmak için Ayedaş müşteri hizmetleri telefon numarasını merak edip araştırırlar. Bize bu konuyla ilgili yardımcı olmak amacıyla onlara Ayedaş telefon numarasını vermeye çalışıyoruz.

Ayedaş Elektrik müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

Ayedaş hakkında bilgi almak isteyenlerin araması gereken numara 444 686 444  numaralı telefonu arayarak, 7 gün 24 saat boyunca Ayedaş çağrı merkezinden faydalanabilirsiniz. Her türlü sorun bilgi paylaşımı eleştiri öneri şikayet için 186 numaralı çağrı merkezi aranabilir. 1990 yılında kurulan Sabancı Holding tarafından yönetilen Ayedaş elektrik dağıtım firması tüm yurtta elektrikle ilgili sorun arıza durumlarında tüketicilerin şikayetlerine anında cevap vermektedir.Sizin bu yaşadığınız bölgede elektrik dağıtım şirketi Ayedaş ise aramanız gereken numarayı not etmenizde fayda var. Ayedaş Elektrik müşteri hizmetleri telefon numarası arandığı takdirde sorunlardan anında monte edilir. Sizlere gerekli bilgilendirme yapılır. İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet veren elektrik hizmet alanı ne demek elektrik aboneleri sadece 186 numaralı çağrı merkezini arayarak Ayedaş Elektrik ile iletişime geçebilir.

Ayedaş

Ayedaş

Ayedaş Elektrik Hakkında

Sizler de sürdürülebilir, kaliteli bir elektrik dağıtım hizmeti vermeye çalışan firmanın dinamik, yenilikçi ve müşteri memnuniyetine yönelik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Enerjinin sürekli sağlanmasına yönelik bütün işlemleri hassasiyetle yürüten Ayedaş, sizin düşüncelerinize de değer vermektedir. Akıllı şebeke projeleriyle geleceğe yatırım yapıp insana katma değer yaratan çözümler üretmektedir.

Ayedaş Elektrik Dağıtım sistemini kaliteli ve verimli bir şekilde planlama yapmaktadır. Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Şirketi Ayedaş telefon numarası her türlü şikayet, öneri, istek, bilgi, itiraz için aranıp bilgilendirme yapılabilir. Sizlere, Ayedaş müşteri temsilcileri her türlü kolaylığı ve yardımı sağlayacaktır.

Ayedaş Elektrik Hakkında yorumlarınızı alt taraftaki yorum bölümüne yazabilirsiniz!

Bir önceki yazımız olan Başkent Doğalgaz telefon numarası kaç? başlıklı makalemizde Başkent Doğalgaz, Başkent Doğalgaz çağrı merkezi telefon numarası ve Başkent Doğalgaz telefonu kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1020 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Selda dedi ki:

    Trt payı kalacak mı
    Fiyatlar düşsün biraz.

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status