Aydem Edaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon NumarasıEge bölgemizin önemli illerinden olan Muğla, Denizli ve Aydın şehirlerinde elektrik dağıtım faaliyeti yürüten Aydem Edaş şikayet telefon numarası çağrı merkezi hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Aydem Elektrik müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

Bereket Enerji tarafından faaliyette bulunan Aydem Edaş 19’uncu dağıtım bölgesi olarak Elektrik Dağıtım görevi yürütmektedir. Yaklaşık 3 milyon insana elektrik enerjisi sunan firma, çalışmalarının en iyi şekilde yürütmektedir.

Aydem Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi ülkemizde serbest tüketicilerle elektrik tedarik işini ikili anlaşma yoluyla gerçekleştirmektedir. Elektrik tüketicilerinin bütün beklentilerine cevap vermek amacıyla rekabet ortamında adil bir duruş sergileyerek enerji piyasasında varlığını hissettirmektedir.

Aydem şikayet telefon numarası kaç?

Bizler de her türlü hizmet alımında neler yapılması gerektiği konusunda sizlere bilgi vereceğiz. Aydın ilinde yaşayan vatandaşlar, Muğla’da ve Denizli’de elektrik enerjisi alan insanlar… Herhangi bir olumsuzluk yaşadıkları zaman Aydem şikayet telefon numarası ya da Aydem Elektrik müşteri hizmetleri telefon numarası kaç nolvadex cheapest merak ediyor.

Eğer yeni elektrik abonesi olmak istiyorsanız ne yapmamız gerektiği konusunda bilgi almak amacıyla da Aydem çağrı merkezi iletişim telefon numarası 0850 800 0186 numarayı arayabilirsiniz. Ayrıca 444 lü numaralar da firma tarafından tüketicilere hizmet vermektedir 44 44 186 aradı takdirde borç sorgulama ya da hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.Aydem Edaş

Aydem arıza telefon numarası

Sürekli çalışmalarını yoğunlaştırarak üç ilde ve diğer bu illere bağlı ilçelerde kasabalarda köylerde en önemli enerji olan elektrik hizmeti vermeye çalışan firma sizlere kesintisiz elektrik vermek için çalışmaktadır. Her zaman en iyi hizmeti vermek amacıyla aralıksız çalışmalarını yürüten Aydem arıza telefon numarası yine aynı şekilde 44 44 186 olarak aranmalıdır.

Sizlere anlamda destek sağlanacak istekleriniz dilekleriniz şikayetlerinin değerlendirilecek. Aydem edaş şikayet telefonu Kaçak kullanım ihbarı yapmak için Aydem elektrik şikayet telefon numarası 0850 800 0186 şeklinde aranmalı. Sizlere müşteri temsilcileri yapmanız gerekenler konusunda bilgi verecektir.

Aydem müşteri hizmetleri telefon numarası

Dilerseniz indirimli elektrik hakkında bilgi almak amacıyla da Aydem müşteri hizmetleri telefon numarası aranabilir. Müşteri hizmetleri abonelik hakkında bilgi almak Bilgilerinizi güncellemek, ödemeyi yapmak için, anlaşmalı bankalar hakkında soru sormak amacıyla da aranabilir günün her saatinde sizlere hizmet vermek zorunda olan Aydem müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere bütün konularda destek sağlamaktadır.

Bölgedeki insanların kaliteli elektrik enerjisinden faydalanması amacıyla sürekli kendini yenileyen Aydem iletişim telefon numarası buy doxycycline online size her konuda bilgi vermektedir.

Bir önceki yazımız olan YEDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarası başlıklı makalemizde YEDAŞ Çağrı Merkezi şikayet telefon numarası, YEDAŞ elektrik arıza telefon numarası ve YEDAŞ müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 407 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status