Ayasofya Müzesi İletişim BilgileriEski bizans döneminin en ünlü kilisesi olan Ayasofya 1453’de camiye çevrilmiştir. 1935 yılında müze amaçlı kullanılmaya başlanmıştır. Her gün yüzlerce ziyaretçi alan Ayasofya müzesi oldukça fazla ilgi görmektedir.

Nasıl Gidilir?

İstanbul’un en meşhur semtlerinden biri olan Sultanahmet meydanında bulunan müze İstanbul Avrupa yakasında bulunmaktadır. Birçok ulaşım imkanı ile ulaşım sağlanmaktadır.

Nereden Gidilir?

Avrupa yakası bölgesinde fatih otobüsleri ve özel araçlarla ulaşım imkanı bulabilirsiniz. Anadolu yakasından gemi seferleri ile Avrupa yakasına geçiş sağlayabilirsiniz. İletişim: 0212 522 17 50 olarak bilinmektedir.Adres Bilgileri antibiotic order buy doxycycline online

Sultanahmet mahallesi Ayasofya meydanı 34122 Fatih İstanbul’da bulunan müzenin internette bir çok cialis buy iletişim bilgileri bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ülker İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde iletişim, iletişim bilgileri ve Ülker İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 72 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status