Avrasya Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileriAvrasya Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileri merak eden araştıran kişilere destek olmak amacıyla sitemiz size bilgilendirme yapmaktadır. Ömer Yıldız’ın başkanlığında kurulan Avrasya Üniversitesi 3 adet yerleşkede eğitim öğretim faaliyeti yürütmektedir. Türkiye’de son yıllarda yaygınlaşan Vakıf üniversitelerinden biri olan ve Trabzon ilimizde eğitim öğretim faaliyetini yürüten Avrasya Üniversitesi telefon numarası araştıran üniversite ile ilgili bilgi edinmek isteyen kişilerin olduğunu biliyoruz. Bu sebeple siteniz güncel olarak sürekli yeni bilgiler paylaşarak insanımızın hizmetine sunmaktadır.

Avrasya Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası iletişim bilgileri direk bağlanma telefon numaraları hakkında sizlere destek sağlıyoruz.

Avrasya Üniversitesi  telefon numaraları kaç

Üniversitenin üç farklı Kampüsü bulunduğu için telefon numaraları da farklılık göstermektedir. Avrasya Üniversitesi Pelitli Kampüsü telefon numarası 0462 334 0550 olarak aranmalıdır.

Avrasya Üniversitesi Yomra Kampüsü telefon numarası 0 462 344 05 11 olarak aranabilir.

Avrasya Üniversitesi Ömer Yıldız Kampüsü telefon numarası 0 462 335 50 00 olduğunun not edin ve gerekli durumlarda üniversitenin iletişim bilgilerini kullanın.

Avrasya Üniversitesi adresi

Avrasya Üniversitesi adresi ise şu şekildedir.

Rektörlük Adnan Menderes Mahallesi Rize Caddesi Numara 226 Trabzon

Yomra Kampüsü adres, Sancak Mahallesi Hükümet Caddesi Yomra Trabzon

Ömer Yıldız Kampüsü adres Yalıncak Mahallesi Rize Caddesi Numara 125 Ortahisar TrabzonAvrasya Üniversitesi

Avrasya Üniversitesi

Avrasya Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası kaç

Üniversitenin akademik bilgileri öğrenci işleri araştırmalar, Kampüs ile ilgili, taban puan tavan puan, yeme-içme, ulaşım… aklına gelecek her türlü sorunların soruların cevabını bulmak amacıyla Avrasya Üniversitesi tel no aranmalıdır. Sizlere her türlü bilgilendirme yapılarak sorularınıza cevap verilecektir. Genç bir Vakıf Üniversitesi olan Avrasya Üniversitesi iletişim bilgileri mutlaka not edilmeli ihtiyaç durumunda kullanılmalıdır.

En çok öğrenci işleri ile ilgili araştırma yapıldığı biliyoruz. Bu sebeple yatay geçiş hakkında bilgi almak, dikey geçiş sistemi hakkında öğrenmek istedikleriniz, yandal, çift anadal, Yurt, burslar, uluslararası öğrenciler, öğrenim ücretleri, öğrenci kulüpleri, öğrenci sistemi gibi aklınıza gelecek her türlü konuyu için Avrasya Üniversitesi telefonu kullanılarak anında cevap alma şansını yakalayabilirsiniz.

Avrasya Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Avrasya Üniversitesi enstitü, yüksekokul, fakülte çeşitliliği ile sizlere eğitim-öğretim fazları hizmeti sunmaktadır. Konu ile ilgili görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 825 kere okundu.
  • Site Yorum

2 adet yorum var.

  1. Azize dedi ki:

    Ne bicim okul ulasacgmz numara yok yaaaa

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status