Atlasglobal müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? Türk hava yolu taşımacılığında söz sahibi firmalardan biri olan Atlasjet ya da yeni adı ile Atlasglobal müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere her türlü kolaylığı göstererek ihtiyacımız olan bilgileri 7 – 24 sizlere sunmaktadır. Atlasjet Havacılık Anonim Şirketi 2001 yılından itibaren Dünya semalarında rekabet ederek yolculara hizmet vermektedir. Dünya standartlarında konforlu ve kaliteli hizmet sunma yarışında olan firma Yurt içi ve yurt dışı tarifeli uçuşlar yaparak hem Türkiye’nin hem de dünyanın tanınan itibarlı markaları haline geldi.

2015 yılından itibaren kurumsal kimliğini yenileme sürecine girerek Atlas Global adı ile hizmetlerine devam eden ve hayallerin üstünde yeni bir dünya sloganı sayesinde uçuş ağını genişleterek daha fazla kitleye konforlu ve kaliteli uçuş hizmeti sunmaktadır. Atlasglobal 2001 yılında sadece iki uçakla başladığı hizmete bugün oldukça renkli çeşitli ve kaliteli uçak filosu ile başta Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Avrupa, Asya ve Ortadoğu’yu da içine alan  tarifeli uçuşlarla dünyanın farklı bölgelerine uçan yolculara hizmet vermektedir.

Atlas Global uçaklarında diğer firmalardan farklı olarak koltuk aralarını 77 santimetre yaparak fark yaratmak istemiş. Ayrıca ücretsiz koltuk seçimi, ücretsiz ikramlar, ücretsiz bagaj taşıma hakkı gibi hizmetlerle ekonomi plus konsepti fırsatı sunmaktadır. Yolcularına gerçek businnes class hizmet anlayışını sunarak diğer firmalara fark atmak istemektedir. 3 saati geçen uçuşlarda şefler yolcularla birebir ilgilenerek dünya ve Türk mutfağında farklı lezzet örnekleri sunmaktadır. Atlas fly-bus havaalanlarında ücretsiz şehir merkezlerine servis kaldırarak kolaydır. Fly Bus adını verdiği uçak otobüslerle yine fark yaratma peşindedir. Atlas Global müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak avantajlar öğrenilebilir.Atlas Global hizmeti en üst seviyede sunarak müşteri memnuniyetini ağırlık vermektedir. Atlas Global müşteri hizmetleri sizlere yolcu haklarını bildirmekten gurur duyar. Siz de haklarımızı öğrenmek, yorum, öneri, şikayet, istek ve dileklerinizi yolculukla ilgili bilgilerinizi teyit ettirmek için 7-24 Atlas Global Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Atlas Global müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

 Atlas Global telefon numarası 0850 222 00 00

Atlas Global faks numarası kaç

Atlas Global faks numarası 212 663 27 51

Atlas Global adresi

Şenlikköy Mahallesi

Yeşilköy Caddesi No 9

 Florya Bakırköy İstanbul

Siz de kaliteli konforlu bir Hava yolu yolculuğu yapmak istiyorsanız. her türlü rezervasyon, kampanya, uçuş tarifesi, çekin bilgileri, kalkış, varış bilgileri sigorta bilgileri, pasaport, vize işlemleri ile ilgili soru öneri görüş düşüncelerinizi iletmek için Atlas Global müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri size her konuda bilgi vermekten memnuniyet duyacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kamil Koç müşteri hizmetleri telefon numarası kaç başlıklı makalemizde kamil koç iletişim, Kamil Koç müşteri hizmetleri kısayol tuşları ve Kamil Koç müşteri hizmetleri mail hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1704 kere okundu.
  • Site Yorum

2 adet yorum var.

  1. ziyadin Arıkan dedi ki:

    07.01 2017 c.tesi günü 07.30 ada-ist seferi hava koşulları nedeniyle iptal edildiğinden,2 kişilik Gidiş biletimizin 12-15 ocak 2017 tarihleri arasında güncellemek istiyorum.iletişim hattınıza aynı bilgileri aktardım.Cep: 507.797.33.21.Gereği bilgilerinize.

  2. İsminiz dedi ki:

    İzmir den kusadasinaservis saatleri mesela 23ten sonra varmi

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status