Atılım Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası1997 yılında Ankara Atılım Vakfı tarafından kurulan Atılım Üniversitesi özel üniversitelerden birisi olarak hizmet vermektedir. Atılım Üniversitesi iletişim bilgileri, telefon numarası, Atılım Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Atılım Üniversitesi direk bağlanma numarası araştıranlar yardımcı olmak amacıyla bu yazıyı hazırladık. Eğer Sizler de bu özel üniversitemiz ile ilgili bilgi almak akademik birimleri idari birimleri öğrenci işleri kampüsteki yaşam, kütüphane, yemekhane,  Yayınlar, araştırmalar, üniversite yönetimi, üniversite harçları gibi aklınıza gelecek her türlü konu hakkında doğrudan Atılım Üniversitesi telefon numarası aranarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Atılım Üniversitesi telefon numarası kaç

Ankara’nın Kızılcaşar Mahallesinde bulunan Atılım Üniversitesi telefon numarası 0312 586 80 00 olduğunu hatırlatalım. Her türlü konu hakkında bilgi almak amacıyla Atılım Üniversitesi iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Girişim, gelişim, değişim sloganı ile sizi Atılımlı yaptırmak için bünyesine dahil etmek isteyen üniversitenin kayıt bilgilerini, özel yetenek sınav bilgileri, lisans, araştırma, projeleri, dikey geçiş sınavı ile ilgili bilgiler akademik yıl ile kayıt ile ilgili bilgiler için Atılım Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası aranmalıdır.Atılım Üniversitesi

Atılım Üniversitesi

Atılım Üniversitesi tel no

Atılım Üniversitesi kampüsünde nasıl yaşanır, ulaşım nasıldır, yurt imkanları, yeme-içme ile ilgili bilgiler, laboratuvarlar, Sağlık Hizmetleri, teknolojik altyapı, sportif faaliyetler hakkında bilgi almak amacıyla da Atılım Üniversitesi tel no aranarak uzaktan oturduğumuz yerden bilgi alma fırsatını değerlendirmelisiniz. Atılım Üniversitesi’nde Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Hukuk Fakültesi İşletme Fakültesi, Mühendislik Fakültesi bulunmaktadır. Enstitü olarak ise Fen Bilimleri Enstitüsü Sosyal Bilimler Enstitüsü faaliyet göstermektedir. Sivil Havacılık Yüksek Okulu ve meslek yüksek okulu da gençleri geleceğe hazırlamak için çalışmaktadır.

Atılım Üniversitesi hazırlık okulu, lisans eğitimi Türkçe eğitim verilen bölümler laboratuvarlar çift anadal yandal  ile ilgili bilgi almak amacıyla ya da Atılım Üniversitesi kontenjanları ve puanları ile ilgili yetkili ağızdan bilgi almak amacıyla Atılım Üniversitesi telefon numarası aranmalıdır.

Atılım Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileri

Atılım Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileri 0312 586 80 00 olduğunu hatırlatalım. Siz de geleceğinizi hazırlamak için bu önemli Üniversitede eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Atılım Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Konu ile ilgili düşüncelerinizi alttaki yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 644 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status