ASKİ Telefon NumarasıASKİ telefon numarası kaç, Adana su ve kanalizasyon işleri telefon numarası kaç, ASKİ müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? ASKİ müşteri iletişim telefon numarası, ASKİ telefon numarası şeklinde Adanalılar tarafından yapılan internet aramalarında sorunların çözümü için sizlere yardımcı olmak için bu yazıyı kaleme aldık. Adana su ve kanalizasyon işleri Adana’da yaşayan vatandaşların su ve kanalizasyon sorunlarının çözümünde yardımcı olmaktadır. Biz de Adana’da ikamet eden vatandaşların sorunlarına destek olmak amacıyla sizlere ASKİ tel no nasıl aranır, ne zaman aranır aranır neler gerekir bilgilendirme yapmak istiyoruz. Bunun için Adana Aski tel Adana ASKİ iletişim hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapacağız.

ASKİ hakkında bilgi

Ülkemizin Akdeniz Bölgesi’nde sıcak iklim insanlarının yaşadığı bir ildir. 2015 yılı verileri dikkate alındığı zaman 2200000 civarında insan yaşamaktadır. Türkiye’nin beşinci büyük ili olarak kabul edilen ilde doğal olarak vatandaşların su ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla kurulmuş olan kurum bazı durumlarda su kesintisi bazı durumlarda istenmeyen arızalar sebebiyle telefon numarası iletişim bilgileri merak edilmektedir.

ASKİ çağrı merkezi

İster internet şubesi üzerinden isterseniz ASKİ çağrı merkezi üzerinden durumun haberdar ettiğiniz zaman sizlere bilgilendirme yapılır ve sorunlarınıza çözüm bulunur. ASKİ telefon numarası ALO 185 üzerinden aranarak anında sizlere gerekli destek sağlanır. Eğer abone olacaksınız ya da kaçak su kullanımı hakkında bildirimde bulacaksınız veya diğer konular hakkında Adana su ve kanalizasyon işleri kısa adı ASKİ müşteri telefon numarası 185 olarak hizmet vermektedir.ASKİ

ASKİ

Adanalıların her türlü kanalizasyon ve su işlerini çözüme kavuşturmak için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Sizlere gerekli destek buradan sağlanacaktır. Türkiye’nin su yönetimi konusunda bilgilendirme ve gerekli tedbirlerin alınmasına ihtiyaç vardır kaynak kullanımı çok önemlidir özellikle Adana ilimizde sıcaklar sebebiyle yoğun buharlaşma mevcut. Su kaynaklarını tüketmektedir. Vatandaşların bu konuya titizlikle riayet etmesi gerekmektedir.

ASKİ müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Türkiye’nin her yerinden Alo 185 hattı ile fatura ödemesi şikayet su kesintisi sebebini sorma tarife ücretlerini öğrenme gibi konular için ASKİ iletişim tel ASKİ telefon numarası ALO 185 kullanılmalıdır. Sizlere gerekli desteği sağlayacak olan Adana su ve kanalizasyon işleri 7 gün 24 saat her türlü ihtiyacınıza cevap vermek için görev başındadır.

İsterseniz internet şubesi aracılığı ile şikayetlerinizi vidanjör ihtiyacı sayaç bakım kaçak su bildirimleri statları kanal arızası kaçak su personel şikayetleri kanal projeleri içme suyu projeleri konularında bilgi sahibi olmak için iletişim formunu doldurup gerektiği sorgulama yapabilirsiniz. ASKİ telefon numarası ASKİ müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak kolaylıklar çözüme kavuşturulur.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 666 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. İZ dedi ki:

    İZSU müşteri hizmetleri telefon numarası, İZSU iletişim telefon numarası kaç

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status