ASAT Telefon Numarası Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü’nün kısa adı olan Asat iletişim telefon numarası müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Türkiye’mizin tatil cenneti Turizm merkezi olarak kabul edilen Antalya ilinde yaşayan vatandaşların su ve kanalizasyon atık su işleri ile ilgili birimi Asat hakkında bilmeniz gerekenleri sizlere kısaca özetleyiniz. Borç sorgulamak için, su arıza bildirimleri için Asat müşteri hizmetleri telefon numarası aranması gerekir. Güncel su kesintileri, su kaçakları gibi durumlarda Antalya Asat telefon numarası sizlere anında destek sağlamaktadır.

Asat müşteri hizmetleri telefon numarası

Antalya’da yaşayan vatandaşların yeni bir su aboneliği ya da sayaç değişimi, kaçak su bildirimleri, su arıza ve benzer konular ile ilgili olarak aramaları gereken telefon numarası nedir sizlere bunun kısaca izah edelim. Asat müşteri hizmetleri telefon numarası her türlü su kanalizasyon atık su bildirimleri ya da merak edilen konular hakkında soru sormak için Türkiye genelinde olduğu gibi Alo 185 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ayrıca Asat tel no 0242 310 12 00 olarak alınabilmektedir. 365 gün  24 saat sizlere destek sağlayan Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri birimi her türlü sorununuzun çözümü ne destek sağlamaktadır. Telefon numarasını aradığınız takdirde sizlere bölümüyle ilgili konular hakkında bilgi verilir gerekli konularda destek sağlanır su kesintisi su arızaları hakkında günlük bilgi alma hakkımızda bulunmaktadır. Bunun için aramanız gereken numara sabit hat telefon numarası olan 0242 310 12 00 numaralı telefondur. Ya da Türkiye genelinde Alo Su Arıza telefon numarası 185 numara.Asat iletişim

Asat iletişim

Asat su arıza tel

Müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak bölgemizde Antalya’da kanalizasyon ile ilgili bir arıza varsa iletebilirsiniz. Ayrıca su abonelik işlemleri hakkında bilgi almak ya da abonelik devir işlemleri hakkında bilgi almak için de ASAT telefon numarası aranmalıdır. Abonelik sözleşmesi iptali için, abonesiz su kullanım, cezalar hakkında bilgi almak, tahakkuk işlemleri, sayaç okuma, faturaya itiraz etme, kaçak kullanım tahakkuku ve tarifeler hakkında bilgi almak için de Asat İletişim telefon numarası ALO 185 ya da 0242 310 12 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

ASAT telefon numarası kaç

Kaçak su kullanımı bildirimleri talep ve itirazlar su kesimi ve sayaç işlemleri borç takibi hukuki işlemler sayaç değişimi için istenen belgeler atık su hizmetleri hakkında bilgi almak için ASAT telefon numarası arayacağını sizlere hatırlatalım. ASAT telefon numarası kaç tekrar tekrar sizlere hatırlattığın gibi her türlü su kanalizasyon işleriniz için Asat tel no Asat iletişim telefon numarası arandığı takdirde sizlere gerekli destek sağlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 672 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status