Ariston müşteri hizmetleri telefon numarasıİtalyan menşeili Elektronik ve beyaz eşya firması Ariston müşteri hizmetleri telefon numarası merak edip araçta anlara sorunlarını gidermek isteyenlere yardımcı olmak amacıyla hazırladığımız yazımız umarız faydalı olur. İtalya’nın Merloni şirketine ait olan firma Türkiye’de beyaz eşya sektörüne girerek oldukça iddialı bir pazar elde etti ve güçlü ürünleriyle Türk tüketiciler tarafından oldukça benimsendi. Daha sonra Hotpoint markası ile sektörde beyaz eşya konusunda uzmanlaşan ve piyasada etkin bir güce sahip olan firma günden güne Türkiye’de gücünü hissettirmeye başladı soğutma-ısıtma sistemleri üzerinde ağırlık vermeye başlayan Ariston Türkiye’de doğalgazın kullanılmasıyla birlikte ısıtma kazanları kombi hidrofor gibi sistemler üzerinde de ağırlıklı olarak çalışmaktadır.

ARİSTON Hotpoint

Böyle yoğun bir tempo ile çalışan ve farklı kulvarlarda faaliyet gösteren Ariston müşteri hizmetleri telefonu sürekli aranarak tüketiciler tarafından gerek bilgi amaçlı gerek şikayet amaçlı olarak sorgulanmaktadır. Tüketicilerin farklı beklentileri olabilir bazen yanlış kullanımdan bazen bilgisizlikten bazen yetersizlikten ya da teknik nedenlerden ürünlerle ilgili herhangi bir problem olduğu zaman Ariston müşteri hizmetleri telefon numarası çevrilir ve Ariston müşteri temsilcileri ile görüşmeler yapılır. Ayrıca Türkiye’deki Ariston markasına meraklı olan kullanıcılar kampanyalar hakkında teknik servis hakkında yeni ürünler hakkında ürünlerin özellikleri hakkında bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla da Ariston çağrı merkezi aranır.Ariston

Ariston

Ariston ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz

Sizlerin de Ariston ile ilgili sıkıntıları problemlerin merak ettikleri merak ettiğiniz konular varsa konu altına bildirirseniz diğer okuyacak olan tüketiciler ile fikir alışverişinde bulunmak amacıyla katkı sağlayacağını düşünüyoruz yani Ariston ürünlerinden memnun musunuz aldığın 3 ürünü nedir sıkıntı var mı Kaç yıldan beri kullanıyorsunuz tavsiye ediyor musunuz, bunları da konu altına yazabilirsiniz eleştiri ve görüşleriniz başkalarına Işık tutacaktır.

Ariston müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Ariston müşteri hizmetleri telefon numarası 444 82 84

Ariston telefon numarası kaç 7/24 arayarak her türlü öneri bilgi şikayet sorun ya da İnsan Kaynakları Bölümü için arayıp konuşabileceğiniz telefon numarası 444 8 284 olduğunu not edin. İhtiyaç durumunda yeni bir ürün aldıysanız size en yakın teknik servisi sorabilirsiniz kurulum yaptırabilirsiniz ya da firma ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi bildirmek için Ariston yetkilileriyle konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Türkiye’de yedek parça hizmeti ve teknik destek fırsatı da sunan Ariston Hotpoint ürünleri ve satan bir firmadır hem Ariston hem de Hotpoint aynı firmanın ürünlerini satmaktadır. Yani İtalyan kökenli grubun dünya genelindeki ürünleri satılmaktadır ve bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de müşteri hizmetleri telefon numarası bilinmeli her türlü konuda destek almak için aranmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Samsung müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Samsung Çağrı Merkezi, Samsung faks numarası ve Samsung müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1114 kere okundu.
  • Site Yorum

2 adet yorum var.

  1. hürriyet yıldırım dedi ki:

    Ariston çamaşır makinamın kapak lastiği yırtılmış,servis çağırdım lastik değişecek elimizde yok dediler.para peşin aldılar .olay 2 şubatta oldu.bugün 27 şubat ve hala lastik yok takılmadı.Servisi arıyorum ellerinde lastik yokmuş.Fabrikadan istemişler.henüz gelmemiş.Böyle saçma bir şey duymadım. 25 gündür bekliyorum ve ne zaman geleceği takılacağı belli değil.Çalışıyorum ,çamaşırlarımı elde yıkamaktan yoruldum.Yıkama evlerine götürüyorum bir sürü para.Yeni makina alsam daha karlıydım.Aristonun bu ilgisizliğinden şikayetçiyim.Ne yapıyorla benim için makina lastiği mi üretiyorlar b kadar zamandır.Hem servislerdende şikayetçiyim.For imzalattılar para aldılar, bana formun bir suretini vermediler.Benim elimde bir belge yok para verdiğime dair.Koskoca firmanın böyle iş bilmezliği şaşırtıcı….acil çözüm istiyorum.

  2. nevzat dedi ki:

    Lüleburgaz gibi bir yerde termosifon montajini yapacak servisiniz yok. Ariston dan şaşmazdim. Buraya yeni tasindim. Hayal kıriklıği yasadim.

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status