Ardahan Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgilerifluoxetine

Ardahan Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileri ve genel bilgiler hakkında sizleri bilgilendirmek amacıyla bu yazıyı hazırladık. Ardahan iline beş kilometre uzaklıktaki Yenisey kampüsünde eğitim öğretim faaliyetlerini devam eden genç üniversitelerimizden biri olan bu Eğitim Kurumu geleceğe hazırlanan gençlere fırsat vermektedir. 2008 yılında dönemin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylanarak faaliyete başlayan üniversitede Güzel Sanatlar Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu, Sağlık Bilimleri Yüksekokulu bulunmaktadır. Ayrıca meslek yüksekokulları da üniversite bünyesinde faaliyetlerini yürütmektedir.

Ardahan Üniversitesi telefon numarası

Bu bütün fakülte, enstitü, yüksekokul, meslek yüksekokullarının faaliyetleri eğitim yönetimi ve gerekli bilgileri almak için Ardahan Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileri bilinmesi gerekir.

Ardahan Üniversitesi telefon numarası kaç

Ardahan Üniversitesi’ne bağlı yüksek okulları, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Göle Meslek Yüksekokulu, Çıldır Meslek Yüksekokulu, Ardahan Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Ardahan Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ile Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü şeklinde yüksek öğrenime katkı vermektedir. Bütün bu enstitü, yüksekokul, Meslek Yüksekokulu, fakülteler ile ilgili bilgi almak amacıyla Ardahan Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgilerini almak amacıyla 0478 211 75 75 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.Ayrıca Ardahan Üniversitesi Özel Kalem, rektör yardımcıları, Genel Sekreterlik, Fen Bilimleri Enstitüsü, Güzel Sanatlar Enstitüsü, kütüphane, dökümantasyon daire başkanlığı, basın ve halkla ilişkiler müdürlüğü, İlahiyat Fakültesi, öğrenci işleri gibi aklınıza gelen bütün konularda Ardahan Üniversitesi tel no kullanılmalıdır. Sizlere bu numara üzerinden gerekli yönlendirme yapılarak işinizin hızlı bir şekilde yapılmasına yardımcı olunacaktır.

Ardahan Üniversitesi

Ardahan Üniversitesi

Ardahan Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası kaç

Bütün birimler ile görüşmek hatta Ardahan Üniversitesi taban puanları hakkında bilgi almak, yerleşim, yurt gibi, Kredi gibi konularda aklına gelen sorular sormak için Ardahan Üniversitesi telefonu aranarak gerekli birimlere bağlanma şansımız olduğunu hatırlatalım. Öğrencilerin kulüpler, topluluklar, yönetmelik ve yönergeler, forumlar araştırma yapmak amacıyla bilimsel dergiler, Araştırma merkezleri, araştırma laboratuvarlarında faydalanmaları için bu numaraların kullanarak gerekli bilgilerin alınabileceğini söyleyebiliriz.

Red Viagra order Ardahan Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Işığa karışın, sloganı ile eğitim faaliyetlerini yürüten üniversite ile ilgili düşüncelerinizi konu altına yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 170 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status