Arçelik Müşteri Hizmetleri Telefon NumarasıTürkiye’de en çok bilinen tanınan elektronik firmalarının başında gelen Arçelik telefon numarası kaç, Arçelik müşteri hizmetleri telefon numarası arıyorum, Arçelik servisini arıyorum, Arçelik’ ten aldığım üründe sorun çıktı müşteri hizmetleri telefon numarası kaç… gibi benzer sebeplerden dolayı bu firmanın çağrı merkezi telefon numarası arayanlara destek olmak için sizlere bu yazımızı hazırladık. Doğal olarak bazen istenmeyen durumlar yaşanabilir. Böyle durumlarda en iyisi firmayı arayıp her şeyi sormak ya da anlatmak değil mi?

Arçelik Hakkında Bilgi

Arçelik 1955 yılında İstanbul’da kurulmuş dayanıklı tüketim Elektronik sektöründe pazarlama üretim ve satış yapan aynı zamanda satış sonrası destek hizmeti sunan yerli bir firmadır. Türkiye’de 30 bin civarında insana istihdam sağlamaktadır. Ayrıca Afrika, Çin, Rusya, Romanya olmak üzere Dünya üzerinde 15 farklı tesisi bulunmaktadır. Satış pazarlama organizasyon konusunda farklı marka ile dünya genelinde 140 civarında ülkede hizmet vermektedir. Arçelik Grubuna ait markalar şunlardır. Beko, Grundig, Altus

 Arçelik müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

 Arçelik tam bir dünya markası dayanıklı tüketim elektroniği satan büyük bir firmadır. Türkiye’de hemen hemen her evde Arçelik firmasına ait ya da Arçelik’e bağlı diğer markalardan birinin ürünü bulunabilir. Sizler de Arçelik’le ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadıysanız ya da öneri görüş şikayet için Arçelik telefon numarası kaç, bir konuda görüşmek istiyorum diye düşünüyorsanız sizlere Arçelik çağrı merkezi telefon numarasını söyleyelim.
Arçelik müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 888

Çağrı merkezi 7 gün 24 saat açık olarak sizlere hizmet vermektedir. Her türlü sorun öneri istek dilek şikayet teknik destek servis ağı bayilik gibi konularda Müşteri temsilcileri sizlere bilgi vermektedir. Beyaz eşya markası olarak ilk akla gelen firma Türkiye’de en çok bilindik firmadır. Küçük ev aletlerinden soğutma, ısıtma, beyaz eşya, ankastre gibi kategorilerde Türk ve dünya kullanıcılarına hizmet vermektedir.Arçelik

Arçelik

Arçelik telefon numarası kaç?

Arçelik ile ilgili her türlü konuyu görüşmek varsa şikayetleriniz iletmek önerileriniz beklentilerinizi sunmak ya da Arçelik’ ten bayilik almak istiyorsanız müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca Arçelik İstanbul telefon numarası 212 314 34 34 numaralı telefonla aranarak gerekli bilgi alınabilir. Arçelik Türkiye’de liderliğini korumaktadır. Farklı ülkelerde  farklı markalarla hizmet vererek dünya markası özelliğini korumaktadır, oldukça fazla çalışanı ile insanlara istihdam sağlamaktadır.
Arçelik firması hakkındaki görüşleriniz

Sizler de firma hakkında ne düşünüyorsunuz memnun musunuz, fiyatı nasıl, kalitesi nasıl, duygu ve düşüncelerinizi konu altında paylaşabilirsiniz. Gerçekten kaliteli mi, fiyatı uygun mu, satın alıyor musunuz, hangi markayı tercih ediyorsunuz, Arçelik iletişim bilgileri yeterli mi, yaşadığınız bölgede yeterli bayiliği var mı, müşteri ilişkileri nasıl, bunları konu altında paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sanalpazar telefon numarası başlıklı makalemizde Sanal Pazar, Sanal Pazar Müşteri Hizmetleri İletişim ve Sanal Pazar Müşteri Hizmetleri Tel hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 807 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status