Antalya Memorial Meme ve Tiroid Merkezi telefon numarasıAntalya Muratpaşa’da tiroid ve meme sorunu olan hastalara hizmet veren Memorial Meme ve Tiroid Merkezi çağrı merkezi telefon numarası kaç? Randevu almak istiyorum, hangi numarayı aramam gerekiyor, diye düşünenlere yardımcı olmak için bu bilgilendirmeyi hazırladık. Uluslararası standartlarda sağlık hizmeti almak isteyenlerin ve mükemmel bir hastanede tiroid ve meme tedavisi görmek isteyenlerin araması gereken telefon numarasını paylaşıyoruz.

Antalya’da bir ilk olma özelliğini taşıyan sağlık kuruluşu her türlü destek tedavileri, plastik ve rekonstrüktif yöntemleri, girişimsel radyolojik teknikler, görüntüleme teknikleri, psikolojik rehabilitasyon ve beslenme programları sayesinde hastaların hem tiroid hem de meme kanserine karşı tedavisi sağlanmaktadır. Bu amaçla aramanız gereken iletişim bilgileri şu şekilde olacaktır; Akdeniz Bölgesi’nde yaşayan vatandaşlar ve “Benim için mesafe söz konusu değil, iyi bir Sağlık Merkezi olsun meme kanserinden ve tiroid rahatsızlığından kurtulmak istiyorum” diyenlerin Memorial Meme ve Tiroid Merkezi telefon numarası olarak 444 7 888 numaralı telefonu arayabilecek yerini hatırlatalım.Memorial Meme ve Tiroid Merkezi iletişim tel no

Hastanenin Antalya sabit hat telefon numarası 0242 314 66 66 olarak hizmet verdiğini hatırlatalım. Şirinyalı Mahallesi, İsmet Gökşen Caddesi, Numara 76, Muratpaşa Antalya adresinde hizmet veren sağlık kuruluşu tıbbi onkoloji, tamamlayıcı ve alternatif tıp, nükleer tıp, hipertermi, girişimsel radyoloji, endokrin cerrahisi gibi yöntemler kullanarak tiroit hastalıklarının tedavi etmektedir.

Meme kanseri riski bulunan hastaların da radyasyon onkolojisi, onko psikiyatri, onkolojik beslenme ve diyet, girişimsel radyoloji fizik tedavi ve rehabilitasyon, onkolojik beslenme ve diyet tamamlayıcı ve alternatif tıp gibi yöntemlerle tedavi olmak için Memorial Meme ve Tiroid Merkezi iletişim tel no aranmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 179 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status