Ankara Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarasıAnkara Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası ile ilgili sizlere gerekli bilgilendirme ve üniversite hakkında açıklamalar yapmaya çalışacağız. Ankara Üniversitesi milletiyle özdeşleşmiş, millet ile bütünleşmiş köklü bir eğitim kurumudur. Çağdaş bilime, demokratik değerlere değer veren, toplumsal dönüşümün gelişmesine katkı sağlayan Ankara Üniversitesi çağdaşlığın, aydınlığın ve bilimin ifadesi olan değerlere sahip çıkarak özellikle Atatürk ilke ve inkılaplarının temel dayanak olarak yılmaz savunuculuğunu yapmak için yüksek öğretim faaliyetlerini devam etmektedir.

Ankara Üniversitesi Atatürk tarafından bizzat temelleri atılmış önemli bir Yükseköğretim kurumudur. Demokratik laik cumhuriyetin ve yeni hukuk düzenimizin sağlanması amacıyla çalışacak hukukçularının yetiştirmek amacıyla 1925 yılında ilk Hukuk Mektebi açılan aynı zamanda Türk çiftçisine destek olmak göndermek amacıyla 1933 yılında Yüksek Ziraat Enstitüsü’nün açarak ülkemizin kalkınma hamlesini başlatan önemli bir eğitim kurumu olan Ankara Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası hakkında sizlere yardımcı olacağız.

Ankara Üniversitesi telefon numarası kaç

Siz de bu köklü bir geçmiş olan üniversitede eğitim almak kariyer yapmak istiyorsanız merak ettiğiniz soruların cevaplarını Ankara Üniversitesi telefon numarası 0312 212 640 9 hat üzerinden sizlere hizmet vermektedir. Ankara Üniversitesi rektör telefon numarası 0312 223 43 65

rektör yardımcılarının telefon numaraları 312 213 22 40, 312 213 18 30, 312 508 30 00 olarak destek sağlamaktadır.

Ankara Üniversitesi genel sekreter telefon numarası 0312 223 43 62

Ankara Üniversitesi ilgi İşlem Daire Başkanlığı telefon numarası 0312 212 10 23

Ankara Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı telefon numarası 0312 223 43 67

Ankara Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı telefon numarası 0312 223 43 64

Ankara Üniversitesi döner sermaye İşletme Müdürlüğü telefon numarası 312 380 0155

Ankara Üniversitesi basın halkla ilişkiler birimi telefon numarası 0312 222 85 32

olduğunu hatırlatalım.

Siz de ihtiyaç durumunda bu numaralardan faydalanabilirsiniz.

Ankara Üniversitesi adres bilgileri faks numarası

Ankara Üniversitesi adresi Dögol Caddesi 06100 Tandoğan Ankara

Ankara Üniversitesi fax numarası 0312 212 60 49 olarak sizlere destek sağlamaktadır.Ankara Üniversitesi taban puanları

Ankara Üniversitesi’nde oldukça fazla fakülte, enstitü, yüksekokul bulunmaktadır. Bunlarla ilgili gerekli araştırma, bilgi edinme amaçlı sorgulamalarda üniversite telefon numarası aranabilir. Ankara Üniversitesi taban puanları, tavan puanları ile ilgili net bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Ankara Üniversitesi

Ankara Üniversitesi

Ankara Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası kaç

Üniversite ile ilgili öğrenci işleri, uyum programı, Avrupa Birliği eğitim programı, değişim programı, Öğrenci Bilgi Sistemi, adayı öğrenciler hakkında bilgilendirme, kariyer merkezi, idari işler, araştırma bölümü, kütüphane ve hastaneler hakkında bilgi almak için Ankara Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası aranarak her türlü bilgilendirme yapılır.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi hastaneleri İbni Sina Hastanesi, Cebeci Hastanesi, Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinde diş tedavileri, Ankara Üniversitesi Veterinerlik fakültesinde hayvan hastanesi çalışmalarından faydalanmak amacıyla üniversitenin telefon numarası kullanılarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Ankara Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Türkiye’nin en köklü üniversitelerinden biri olan Ankara Üniversitesi iletişim bilgileri ve genel durumu hakkında düşüncelerinizi alttaki yorumlar kutucuğuna yazabilirsiniz. Bu önemli kurumda yeni eğitim öğretim faaliyetine başlayacak olanlara siz mevcut öğrencilerin ya da mezun olanların tavsiyeleri nelerdir.

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 677 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status