Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi iletişim telefon numarasıfluoxetine order

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi iletişim telefon numarası 2013 yılında kurulan genç bir üniversite özelliği olan lisans ve lisansüstü öğretim faaliyetleri yapılması planlanan Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileri ile ilgili sizlere açıklama yapmaya çalışıyoruz. Üniversitenin oldukça fazla Uygulama ve Araştırma Merkezi bulunuyor. Ve bu alanda faaliyetlerini yürütüyor. Üniversite kuruluş amacı olarak lisansüstü eksenli araştırmaya odaklı güncel konularda araştırma yapmaya ağırlık veren uluslararası konularda eğitim. İşbirliğine ağırlık veren Türkiye’nin sosyal bilimler alanında araştırma gelişiminde öncü rol üstlenmeyi hedeflemiş çok kültürlü çok dilli oldukça zengin bir kütüphanesi bulunan, sahip olduğu çevrenin dönüşümüne de destek veren bir yapısı bulunmaktadır.

amoxil online

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi telefon numarası kaç

Özellikle lisans ve lisansüstü eğitim-öğretim faaliyetlerini odaklı bir üniversite olan Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi telefon numarası 0312 596 44 44 ve 45 numaralı telefonla eğitimine devam etmektedir.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi faks numarası ve adres bilgileri ise şu şekildedir. Faks no 312 596 44 99

Adres, Hükümet meydanı, numara 2

Ankara Ulus Altındağ

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi tel no

Araştırmanın başkenti, sloganı ile geleceğin araştırmacılarına fırsat verme çabasında olan üniversite güncel konularda araştırmaya ağırlık vererek ülkemizin değerlerini toplumsal yapısını kurumlarını ve bunların ortaya koyduğu değişim grafiğini düzenli araştırmalar yaparak geleceğe yön vermeye çalışmaktadır. Ülkemizin dış dünya ile ilişkilerinde uzman araştırmaların desteği ile karşılaştırmalı sosyal araştırmalar yürüterek elde edilen sonuçları uluslararası ve ulusal arenada araştırmacıların hizmetine sunmayı hedeflemektedir.Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi iletişim bilgileri

Üniversite başkentin tarihi semti Ulus’ta estetik değerleri bulunan bir binada eğitim öğretim faaliyeti vererek Ulus semtinin dokusuna da bağlı kalmıştır. Red Viagra cheapest Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında sizlere bilgilendirme yaparak bu araştırmacı amacına uygun faaliyetleri bulunan üniversiteyi sizlere tanıtarak geleceğin araştırmalar araştırmacılarına yön vermek istiyoruz.

Eğer üniversite hakkında gerekli bilgilendirme araştırma üniversitenin yapısı çalışma esasları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi telefonu 312 596 45 76 olarak aranabilir. Size gerekli açıklamalar ve bilgilendirmeler üniversite yetkili tarafından yapılacaktır. Üniversitede tercihlerde öncelik yapan öğrencilere farklı ödüller verilmektedir. Özellikle Türkçe matematik ve dil branşlarında ilk bine girenlere dizüstü bilgisayar ve 1250 TL başarı bursu, ilk üç bine girenlere dizüstü bilgisayar bin Türk Lirası başarı bursu, ilk beş bine girenlere dizüstü bilgisayar 800 TL başarılı olursun verilmektedir üniversite gençlere teşvik amacıyla bu fırsatları tanımaktadır.

Siz de tercihlerinizde bu durumu göz önünde bulundurarak araştırmacı özellikle lisansüstü eğitime ağırlık veren Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi’nde ayrıcalıklı bir eğitim almak istiyorsanız konuyla ilgili ayrıntılı araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Türkiye’nin en genç üniversiteleri arasında yer alan ve Yüksek Öğrenim Kurumu ile ilgili düşüncelerinizi konu altında paylaşarak üniversitenin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. Üniversite hem yabancı dilin pekişmesine hem de konuşma becerisinin gelişmesine ağırlık verdiğini hatırlatalım.

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 150 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status