Ankara ASKİ Telefon Numarası Ankara ASKİ çağrı merkezi telefon numarası, ASKİ arıza telefon numarası, Ankara ASKİ abonelik işlemleri, fatura ödeme işlemleri, borç sorgulama işlemleri hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Başkent Ankara’da su kanalizasyon işlerini yürüten ve kısa adı ASKİ olan kuruluş ile ilgili bilgilendirme yapacağız. Ankara Büyükşehir Belediyesi birimi olan ve Ankara’nın su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen kuruluşun hizmetleri hakkında yaptığımız araştırmaya paylaşacağız. ASKİ Ankara çağrı merkezi telefon numarası araştıran ve şikayetini isteğini iletmek isteyen Ankaralı vatandaşların bu birim ile nasıl iletişime geçeceğini sizlere açıklayacağız.

Ankara ASKİ iletişim telefon numarası

Bütün Türkiye’de olduğu gibi Alo 185 üzerinde yapılmaktadır. Ayrıca Ankara içi sabit telefon numarası 0312 616 13 92 ve 93 numaralı hat üzerinden u ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’ne ulaşabilirsiniz. Genel Müdürlüğü faks numarası ile ulaşmak istiyorsanız 0312 324 53 01 olarak hizmet verdiğini hatırlatalım. ASKİ Ankara su kaynakları, su kalitesi, içme suyu arıtma, atıksu arıtma laboratuvar hizmetleri vermektedir. Ayrıca Ankara’da su aboneliği işlemleri, tarife ve ücretler hakkında bilgi almak için de Ankara ASKİ telefon numarası aranmalıdır. 0312 616 13 92 ve 93 numaralı numaralı telefon hattından da bağlanabilirsiniz.

Büyükşehir Belediyesi’nin Ankara vatandaşlarına su abonelikleri kanalizasyon işleri hakkında bağlanabileceği birim ASKİ Ankara olduğunu tekrar hatırlatalım. İhtiyacın olduğu durumlarda kurumun telefon numaralarını arayabilirsiniz. ASKİ

ASKİ

Ankara ASKİ müşteri hizmetleri telefon numarası

Ankara’da diğer illerden farklı sayaç uygulamaları bulunmaktadır. Bunlardan birisi kartlı sayaç olduğunu hatırlatalım. Bir başka uygulama askimatik. Bu konularda bilgi almak için de ASKİ müşteri hizmetleri telefon numarası aranabilir. Tükleme noktaları hakkında bilgi almak için de ASKİ telefon numarası kullanılabilir. Kamu tüzel kişiliğine sahip olan kuruluş Ankaralılara yıllardan beri en kaliteli hizmeti vermek için kendini geliştirmektedir.

ASKİ iletişim telefon numarası

Sürekli olarak çevreye ve insana saygılı kaliteli ve sürekli yönetim anlayışı ile sorumluluk ve farkındalık duygusu içinde otocontrol yönetimi ve ekip çalışması ile Ankara’da vatandaşların su ihtiyacını gidermek için çalışan Ankara ASKİ iletişim telefon numarası sizlere gerekli desteği sağlayacaktır.

Ayrıca Instagram, Vine üzerinden de kuruluşun sosyal medya hesapları takip edilebilir. ASKİFacebook, ASKİTwitter, ASKİYouTube yazmanız yeterlidir.

İSKİ Telefon Numarası

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 961 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. […] kanalizasyon işlerinden sorumlu birini olan BUSKİ su kesintileri, abone hizmetleri, baraj durumu, su kalite raporları ve diğer konularda bilgi almak için aramanız gereken telefon numarası hakkında sizlere gerekli […]

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status