Anadolu Üsküdar 1908 Spor Kulübü iletişim tel noLogosunda yeşil bir yıldız dikkat çeken İstanbul’un önemli kulüplerinden birisi Anadolu Üsküdar 1908 telefon numarası iletişim bilgileri hakkında sizlere kısa bilgilendirme yapacağız.

Kulübün adresi; Selami Ali Caddesi Numara 122 Üsküdar İstanbul

Marmara Bölgesi ekiplerinden Üsküdar Spor telefon numarası 0216 495 95 58

generic doxycycline Faks numarası 0216 343 62 58 olarak destek sağlamaktadır.

İstanbul’un üç büyükleri gibi geçmişi oldukça eskiye dayanan 1907 yılında kurulmuş olan kulübün bazı sebeplerden dolayı 1908 olarak faaliyetlere başladı. kabul edilmektedir.

Aslında kulüp Fenerbahçe’nin ilk temellerinin atıldığı bir yerdir. Kadıköy’de hizmet vermiş bugüne kadar 1908 Anadolu olarak hizmet vermiştir. Geçmişte farklı branşlarda hizmetler veren Anadolu Üsküdar 1908 iletişim tel no arandığı takdirde merak ettiğiniz konularda sizlere bilgilendirme yapılacaktır.

Geçmişte önemli başarıları bulunan takım 1914-15 yıllarında İstanbul Ligi’nde ikincilik elde etmiştir.  1915-16 yıllarında dördüncülük elde eden Üsküdar 1908 Spor Kulübü Türkiye’de geçmiş yıllarda oldukça önemli başarılar elde etmiş spor kulüplerimizin birisidir.Anadolu Üsküdar 1908 iletişim tel no

Bugün isminden pek söz edilmese de geçmiş dönemlerde Türkiye liglerinde adı oldukça tanınmış bir kulübümüzdür. Stadyumu Beylerbeyi 75 Yıl, 5500 seyirci kapasitesine sahiptir. Koltuklu özelliği bulunan engelli tribünü olmayan ve çim sahası ve ışıklandırması olan bu stadyum kulübe ev sahipliği yapmaktadır.

Bugün Beyaz Grup’ta mücadele eden ve birinci lige çıkmak için mücadelesini sürdüren takım taraftarlarının desteğiyle ayakta durmaktadır.  Sizler de gerek futbol okulları gerek takımın maçları hakkında bilgi edinmek destek olmak isterseniz cialis buy cheap Anadolu Üsküdar 1908 Spor Kulübü telefon numarası aranmalı gerekli bilgi alınmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Kasımpaşaspor iletişim tel no başlıklı makalemizde Kasımpaşa Spor çağrı merkezi telefon numarası, Kasımpaşa Spor tel no ve Kasımpaşaspor store telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 178 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status