Anadolu Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileri Türkiye’nin en kapsamlı en etkili ve en tanınmış üniversiteleri arasında hatta en başta yer alan Anadolu Üniversitesi telefon numarası ve iletişim bilgileri ile ilgili sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Başta uzaktan öğretimin ilk temsilcisi olan üniversite olarak herkesin hafızalarına adeta kazınmış olan Açıköğretim Fakültesi iletişim bilgileri ve ayrıca örgün bölümde okuyan öğrenciler ya da öğretim görevlileri ile ilgili yaşayacağınız, problemler merak ettiğiniz konular için Anadolu Üniversitesi iletişim bilgileri mutlaka gerekli olacaktır. Bu sebeple sizlere Anadolu Üniversitesi’nin telefon numarası 222 335 0580 olduğunu hatırlatalım. Sizlere bütün konularda bu numara yardımcı olacaktır. Ayrıca Anadolu Üniversitesi fax numarası 222 335 36 16 lduğunu hatırlatalım. İhtiyaç halinde kullanabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi hakkında bilgi

Yunus Emre Kampüsü Ana Kampüs olarak hizmet vermektedir. Kültürel ve bilimsel imkanların verildiği Eskişehir’in merkezindeki Yüksek Öğretim Kurumu çok kapsamlı bir üniversite hizmeti vermektedir. Anadolu Üniversitesi Örgün bölümleri halk tarafından neredeyse yok sanılmaktadır. Varsa yoksa üniversite Açık Öğretim fakültesi ile özdeşleşmiştir. Oysa örgün bölümleri de uzaktan öğretim bölümleri kadar etkili, popüler ve eğitime gönül vermiş gençler tarafından tercih edilmektedir.

Anadolu Üniversitesi enstitü, fakülte, yüksekokullar, idari birimler ve özellikle havacılık ve uzay bilimleri, yabancı diller konusunda oldukça etkilidir. Üniversite hava alanına sahip olduğunu da hatırlatalım. Anadolu Üniversitesi 1958 yılında kurulmuş, 1982 yılında ise dünyanın en büyük modern, yenilikçi, dinamik bir üniversitesi olarak hizmetlerini geliştirmiş. Adeta bir gençlik şehri haline dönüşmüştür. Eskişehir Anadolu Üniversitesi 17 fakülte, bir konservatuvar, 4 Meslek Yüksekokulu, 3 Yüksekokul, 9 enstitü ve 30 tane araştırma merkezi ile adeta Eskişehir’in bir üniversite kenti olduğunun kanıtıdır.Anadolu Üniversitesi telefon numarası kaç

Eğer üniversite ile ilgili konularda bilgi almak soru sormak araştırma yapmak için ihtiyacınız olursa 0222 335 0580 numaralı telefon numarasını arayabilirsiniz. Anadolu Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası size gerekli bilgilendirmeyi yapacak ihtiyaç durumunda diğer birimlere bağlayacaktır. Anadolu Üniversitesi adresi Yunusemre Kampüsü Tepebaşı Eskişehir şeklinde yazılması yeterlidir.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi sadece telefonla değil teknoloji en üst seviyede kullanan üniversitelerin başında gelmektedir. Oldukça etkili bir web sitesi bulunmaktadır bütün işlemlerinizi rahatlıkla web sitesi aracılığıyla yapabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi

Anadolu Üniversitesi

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi telefon numarası kaç

Eğer sadece Açıköğretim Fakültesi ile ilgili bilgi almak bu sebeple Açık Öğretim Fakültesi telefon numarası hakkında araştırma yapıp merak ettiğiniz bir konu varsa size Açık Öğretim Fakültesi tel no 444 10 26 numaralı çağrı merkezi telefon numarası arandığı takdirde her türlü öğrenci işleri ders durumu sistem ya da aklına gelebilecek. Her türlü konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz Anadolu Üniversitesi telefonu mutlaka bilinmesi gereken önemli numaralar arasında yer almaktadır.

Anadolu Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

En çok mezun veren üniversite olan Anadolu Üniversitesi ve özellikle Açık Öğretim Fakültesi ile ilgili görüş, öneri, düşünce, eleştiri, yorum hakkınızı konu altına yazarak kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 697 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status