Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Türkiye’nin en köklü en tecrübeli ve en fazla acentesi bulunan sigorta şirketlerinden biri olan Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri telefon numarası hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. Anadolu Sigorta Cumhuriyetin ilk yıllarında Atatürk’ün direktifleriyle kurulan bir sigorta firmasıdır. Dolayısıyla ülkemizin ilk milli sigorta şirketi olarak kabul edilir. Sigortacılık alanında kurumsal güçlü bir yapısı bulunmaktadır. Firma teknolojide, ürün oluşturmada kendini yenilemede, devamlılık sağlamada toplumsal sorumluluk da her zaman Öncü rol üstlenmiştir

Anadolu Sigorta hakkında bilgi

.Türkiye’de 2500’den fazla profesyonelin acentesi bulunan firmanın ayrıca Türkiye İş Bankası şubeleri ile de hizmet yürüttüğünü hatırlatalım. Elbette sadece Türkiye İş Bankası değil aynı zamanda Finansbank, Aktif Yatırım Bankası, Albaraka Türk Katılım Bankası,  Alternatif Bank, Arap Türk Bankası ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası şubeleri aracılığı ile de müşterilerine Sigortacılık desteği sunan köklü, Öncü, dürüst ve güçlü yapısı bulunan önemli sigorta şirketlerinden birisidir.

Anadolu Sigorta telefon numarası kaç

Verdiğin sözü yerine getirmek için çalışan, ahlaki değerlere sahip çıkan, insanı değerlerden asla vazgeçmeyen, şeffaflık prensibini düstur edinen yaygın ve etkin hizmet ağına sahip olan, nitelikli insan kaynağına destek veren, sürekliliği olan ve maliyet açısından güçlü olan Anadolu Sigorta müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 744 0 744 olarak hizmet vermektedir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun 7 gün 24 saat her türlü konuda destek almak, soru sormak, bilgi edinmek amacıyla Anadolu Sigorta çağrı merkezi aranabilir.

Anadolu Sigorta  sizlere araç, konut, sağlık, seyahat ve ferdi kaza, işyeri, nakliyat ve tekne… Ayrıca Mühendislik sigortaları özel ve Finansal risklere karşı sorumluluk sigortaları, havacılık sigortaları gibi farklı alanlarda hizmet sunmaktadır.Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta Müşteri Danışma Hattı Kaç

İnsan kaynaklarına iş başvuruları içinde aynı şekilde Anadolu Sigorta müşteri danışma hattı aranabilir gerekli pozisyonlar ve çalışma koşulları öğrenilebilir. 1925 yılında Atatürk’ün talimatıyla hayata geçirilen İş Bankası’nın bir sigorta birimi olan firma sürekli kendini güncelleyerek bugünlere kadar gelmiş ve insanlara teminatlar vererek rahat bir hayat geçirmelerini destek vermiştir.

Böyle önemli güçlü bir firmada çalışmak isteyenlerin de kariyer fırsatlarını değerlendirerek iş başvuruları için Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri telefon numarası aranabilir ya da firmanın web sitesine girerek açık pozisyonlar görülebilir, işe alım koşulları okunup gerekli müracatlar zamanında yapılabilir.

Anadolu Sigorta hakkında ne düşünüyorsunuz

Önemli bir geçmişe sahip olan Anadolu Sigorta hizmetleri ile ilgili yorum, eleştiri, öneri, istek, dilek ve temennilerimizi konu altına yorum yazabilirsiniz. Sizlere Anadolu Sigorta iletişim bilgileri ile ilgili yardımcı olmaya çalıştık faydalı olması dileğiyle.

Bir önceki yazımız olan Acıbadem Sigorta Telefon Numarası başlıklı makalemizde Acıbadem Sigorta, Acıbadem Sigorta iletişim tel ve Acıbadem Sigorta Müşteri İletişim Merkezi hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 852 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status