Anadolu Jet müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?Türkiye’nin en önemli havayolu şirketleri arasında yer alan AnadoluJet müşteri hizmetleri telefon numarası ile bilet ücretlerini rezervasyonları yaptırabilirsiniz, iade işlemlerinizi iptal işlemlerinizi ya da tarife değişikliklerinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Web sitesi üzerinden kredi kartı ile EFT havale işlemlerini online olarak yaptırabilirsiniz. Ayrıca online check in işlemleri de mobil uygulama fırsatı ile yolculara tanımıştır.

Anadolu Jet Türk Hava Yolları’nın bir alt sekmenti uçak filosu olarak daha uygun fiyata havayolu taşımacılığı yapmaktadır. Her türlü vize, pasaport, fazla bilet satışı, rötar, sefer iptal, noktası varış noktası, yolcu salonları özel hizmet tekerlekli sandalye gibi geri bildirimlerinizi kullanmak için AnadoluJet Müşteri Hizmetleri‘ni arayabilirsiniz sizlere 24 saat görev yapan AnadoluJet müşteri temsilcileri yardımcı olacaktır. Ayrıca ikram ve kabin hizmetleri bölümü de uçak içi eğlendirici sistem ürünleri, ikram hizmetleri, koltuk seçimi, kabin içi Konfor gibi konularda sizleri bilgilendirecektir.AnadoluJet Bagaj hakkı ne kadardır

Eğer yük taşıma sınırı hakkında bilgi almak istiyorsanız kabin bagaj fazla bagaj geç teslim edilen bagaj, eksik eşya, hasarlı bagaj, kayıp bagaj, unutulan eşya, öncelikli bagaj, bagajları bantta geç çıkması gibi sorunlarınızı da bildirerek sizlere yapacağınız uçuşlarla kolaylık sağlanacaktır. Üyelik işlemlerini yaparak kredi kartı ile yapılan ödemelerde ödül puanlar kazanabilirsiniz mil programı sayesinde sizlere avantaj sağlamaktadır. AnadoluJet telefon numarası kaç diye merak edenlere hemen söyleyelim, 24 saat arayıp görüşebileceğiniz AnadoluJet müşteri iletişim merkezi 444 2 538 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ayrıca 0850 333 2 538 numaralı müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Ayrıca Anadolu Jet yolcularına uçuş esnasında uçuş ekiplerinden temin edebileceğiniz kabin içi iletişim formu da dağıtmaktadır. Oradan da gerekli istek dilek şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Sizlere en iyi uçuşlar gerçekleştirmeyi düşünen AnadoluJet Çağrı merkezini canın ne zaman isterse arayıp her türlü sorunumuzun çözümünü gerçekleştirebilirsiniz. AnadoluJet çağrı merkezi sizlere hizmet etmekten gurur duyar.Bu yazı 923 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status