Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Yılların klasik giyim tarzının önemli isimlerinden biri olan Altınyıldız müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere her türlü konuda gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Altınyıldız klasik erkek giyimine önem veren bir markadır. Öncelikle kaliteli kumaş ve tasarımdaki farklı anlayışıyla köklü bir marka olduğu için ayrıca ürünlerinde üst düzey işçilik ile çalıştığından isminin sonuna klasik özelliğini eklemiştir. Klasik bir özellik yakalamak kolay değildir. Altınyıldız sürekli olarak  beden için uygun koleksiyonlar geliştiriyor. Günümüz erkek giyim tarzına modern bir dokunuş getiriyor.

Altınyıldız Hakkında bilgi fluoxetine cheapest

Altınyıldız klasik gömlek, aksesuar, takım elbise üreterek model Türk erkeğine giyim şıklığını yaşatıyor. Altınyıldız bir Boyner Holding kuruluşu olarak hizmet vermektedir. 1952 yılında hizmete giren fabrika Türk kumaşını bütün dünyaya tanıtmaktadır, sürekli büyüyerek dünya çapında bir marka olmuş aynı zamanda dünya genelinde farklı bölgelerde dokuma iplik, kumaş, fabrika giyim üniteleri açmıştır. Dünyada yünlü kumaş üretimi yapan en büyük tesislerden birisidir. 1992 yılında ISO 9001 kalite belgesi almış önemli ilk tekstil kuruluşu mudur? Böyle önemli güçlü bir giyim firması olan Altınyıldız müşteri hizmetleri telefon numarası merak edilip araştırılmaktadır. Çünkü ürünleri hakkında bilgi almak isteyen ya da bayilik ve dükkan açmak isteyen insanlar Altınyıldız iletişim bilgileri araştırmaktadır.
Bizler de bu konuda bilgi arayan insanlara katkı sağlamak amacıyla Altınyıldız telefon numarası kaç, hemen yardımcı olalım.
Altınyıldız

Altınyıldız

Altınyıldız müşteri hizmetleri telefon numarası 850 455 56 57
Altınyıldız teknoloji ile birlikte sürekli kendini geliştirerek insanların giyim kalitesine yardımcı olmaya çalışan bir giyim markasıdır. 1995 senesinde hazır giyime geçiş yaparak insanlara hizmet vermeye devam eden firma 1997 yılında ise kumaş üretiminde Altınyıldız markasıyla erkek koleksiyonu üretmeye başlamıştır. Ayrıca Altınyıldız kumaşları ile Network markası adı altında da müşterilerine giydirmeye çalışmaktadır.
Genç dinamik ve giyinmeyi seven tarz yapan müşterilerine yönelik olarak Türkiye’de iç pazarın yarıya yakın payını elinde tutmaktadır. Altınyıldız 2000 civarında çalışanı ile yılda 200 milyona yakın cirosu ile dünyanın önde gelen giyim markalarından biri olarak hizmet vermektedir. Altınyıldız ürünlerini kullanıyorsanız siz de bu farkı biliyorsunuzdur.

Female Viagra purchase amoxil reviewsFirma ile ilgili düşüncelerinizi yorumlarınızı eleştirilerinizi beğenip beğenmediğinizi konu altına yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sanalpazar telefon numarası başlıklı makalemizde Sanal Pazar, Sanal Pazar Müşteri Hizmetleri İletişim ve Sanal Pazar Müşteri Hizmetleri Tel hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 458 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status