Altay Spor Kulübü İletişim BilgileriAltay Spor Kulübü, 16 Ocak 1914’te İzmir’de kurulmuştur. Daha çok futbol dalında etkinlik gösteren bir spor kulübüdür.

Başarıları Nelerdir?

Altay Spor Kulübü, İzmir’de 16 kez İzmir Şampiyonluğu kazanmış olup, bu sayede yüzlerce şilt ve kupayı müzesine taşıma imkanına sahip olmuştur.

Türk futbol tarihinde, İstanbul’un bilinen üç büyüklerine karşı başarı kazanıp ikinciliğe oturan ilk kulüp olmuştur. Bir anlamda Anadolu futbolunda ilk devrim, Altay Spor Kulübü tarafından yapılmıştır. İstanbul futbolunun tekelindeki kupaya şampiyonluk ismini ilk yazdıran Anadolu takımıdır. UEFA Fuar Şehirleri Kupası’na ilk katılma başarısına ulaşmıştır. Şimdiki UEFA Kupası’nda ise Avrupa sahalarında ülkemizi temsil etmiştir Roma takımını ise İzmir’de 3-2 mağlup etmiştir.Nasıl Gidilir?

Altay spor kulübü iletişim bilgileri; 690. Sok. Vali Kutlu Aktaş Tesisleri No:8 Gaziemir/İZMİR şeklindedir. İzmir’ de çeşitli konumlarda spor kulübüne ulaşım sağlayacak ço sayıda otobüs bulunmaktadır.

Altay spor kulübü iletişim için ise (0232) 252 33 43 numaralı telefondan ulaşım sağlanabilecektir. Ayrıca İnternet sitesi: www.altay.org.tr olup, şuan yapım aşamasındadır. Kısa bir süre içerisinde kullanıma sunulacaktır.

Bir önceki yazımız olan Grundig Servis İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde grundig servis iletişim bilgileri, grundig servis numarası ve Gurundig hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 105 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status