Alarko müşteri hizmetleri telefon numarası Türkiye’de ısıtma, soğutma, merkezi soğutma, su basınçlandırma bina otomasyon sistemleri gibi farklı sektörlerde teknik hizmet veren Alarko müşteri hizmetleri telefon numarası kaç bir sorum var, bir isteğim var görüşmek istiyorum diyenlere hazırladığımız bu yazıyı okumalarını tavsiye ediyoruz.Bilgilenmek için siz de bu konuyu okumaya devam edin.

Alarko hakkında bilgi

Alarko 1954 yılından beri Türkiye’de su arıtma, basınçlandırma, havalandırma, soğutma, ısıtma sistemleri konusunda faaliyet gösteren önemli bir firmadır. 1998 senesinde dünyaca lider kuruluş olan Carrier ile ortaklığa girip adını da Alarko Carrier olarak değiştirmiştir. Endüstriyel ve ticari pazarlama alanında faaliyet gösteren Alarko Türkiye’de özellikle klima ve ısıtma konusunda tanınan bilinen tercih edilen firmalar arasındadır.
Alarko Carrier radyatör üretim tesisleri ve klima Tesisleri ile Türkiye pazarında önemli bir yer tutmuştur. Siz de firmayla ilgili herhangi bir sorun yaşadıysanız müşteri hizmetleri ile görüşmek için Alarko müşteri hizmetleri telefon numarası lazım olduysa size hemen yardımcı olalım ve işimizi rahatça halledin.

Alarko müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Alarko müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 128 numaralı telefondur. Kocaeli’de bulunan firmanın fabrika telefon numarası ise 0262 648 60 çift sıfırdır.

Alorko faks numarası kaç

Alorko faks numarası 0262 648 60 81 Alarko çağrı merkezi arandığı takdirde sizlere müşteri temsilcileri her türlü bilgiyi sunacak, teknik servis, satış pazarlama, bilgilendirme ve teknik destek konularında yardım sağlayacaklardır.Alarko

Alarko

Alarko çağrı merkezi niçin aranır

Ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüketici teknik desteği alabilirsiniz. Yetkili servisleri öğrenebilirsiniz, yetkili satıcıları sorabilirsiniz. Size en yakın satıcıları ve teknik servisleri öğrenip sorunlarınızı giderebilirsiniz ya da herhangi bir şikayetiniz isteğiniz probleminiz varsa çözümü için Alarko müşteri hizmetleri telefon numarası alınması gerekmektedir. Sizlere her türlü kolaylığı sağlayacak olan müşteri temsilcileri 24 saat hizmet vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Demirdöküm müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Demirdöküm, Demirdöküm kampanyaları ve Demirdöküm Müşteri Hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 822 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status