Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi iletişim telefon numarası31 Mart 2015 tarihinde kurulan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi iletişim telefon numarası ile ilgili olarak sizlere hazırladığımız bu yazımızı sunuyoruz öncesinde Akdeniz Üniversitesi’ne bağlı iken daha sonra Bakanlar Kurulu tarafından 6643 sayılı Yükseköğretim Kurumları Teşkilatı Kanunu kapsamında üniversite kurularak Akdeniz Üniversitesi’nden ayrılmış ve yüksek öğretim faaliyetlerine başlamıştır. Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya’da kurulması elbette belli gerekçelere ve temellere dayanır.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Telefonu

Kökleri Mazide hedefleri akide felsefesi ile eğitim faaliyetleri yürüten Alanya Alaeddin Keykubat Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileri merak eden araştıran ziyaretçilerimize ilgilendirme yapacağız. Üniversitenin genç olması sebebiyle çok fazla fakültesi yüksek okulu ve bölümleri yoktur, ancak zamanla kendini geliştirecektir. Bugün İşletme Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Tıp Fakültesi ve Mühendislik Fakültesi ile faaliyetini yürüten Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Akseki Meslek Yüksekokulu, Gazipaşa Mustafa Rahmi Büyükballı Meslek Yüksekokulu, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Yüksekokulu ile yeni kurulan Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü ve Sosyal Bilimler Enstitüsü ile öğrenci kabul etmektedir.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi iletişim bilgileri

Üniversitenin genç olması sebebiyle bazı öğrencilerin ilk defa duyduğunu ve şaşırdığını tahmin edebiliyoruz, ancak Selçuklu Devleti’nin önemli merkezlerinden biri olan Alanya’da bir ilçede üniversite açılması faaliyete başlaması oldukça önemlidir. Sizler de Bu üniversite hakkında bilgi almak soru sorma kayıt yaptırma gerekli durumlarda aramak ulaşmak için Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi iletişim bilgilerini not etmelidir.Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi

Alaaddin Keykubat Üniversitesi telefon numarası kaç

İletişim bilgileri kullanmak isteyenlere telefon numarası 0242 518 11 44 242 565 0020 242 565 0090 olarak hizmet vermektedir.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi faks numarası kaç

0242 518 11 99 numaralı belgegeçer sayesinde gerekli evraklarınızı gönderebilirsiniz. Ayrıca üniversiteye bağlı bulunan fakülteler ve meslek yüksek okullarının telefon numaraları ise şöyledir.

Akseki Meslek Yüksekokulu telefon numarası 242 678 12 55

Gazipaşa Meslek Yüksekokulu telefon numarası 242 572 72 85 Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Yüksekokulu telefon numarası 242 518 14 14

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Tıp Fakültesi telefon numarası 242 310 15 00

Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim Fakültesi telefon numarası 242 518 11 44 242 565 10 99

Alaaddin Keykubat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi telefon numarası 242 518 22 66

Alanya Üniversitesi İşletme Fakültesi telefon numarası 242 518 13164 242 518 16 25 olarak kullanılabilir.

İnsanlığa hizmet etmek için evrensel değerlere bağlı yönetim anlayışı sayesinde bilimsel araştırma sosyal kültürel faaliyetler sorunların karşılıklı akıl ve bilimin süzgecinden geçirilerek çözülmesi, değişim dönüşüm ve çözüm ile sürdürülebilir kalkınmaya öncülük etmeyi misyon edinen Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi ürün bilgi ve hizmet üreterek hizmet tarım ve sağlık sektöründe bölgenin her türlü ekonomik yapısına uygun bir dünya üniversitesi olmak için çaba harcamaktadır.

Akdeniz Üniversitesi iletişim bilgileri

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1259 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Hamdullah dedi ki:

    Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi sizlere farklı fırsat sunar.

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status