AKEDAŞ Elektrik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon NumarasıYaklaşık 2 milyon nüfusa sahip olan ve içinde Adıyaman ile Kahramanmaraş il ve ilçelerinin bulunduğu 20. elektrik dağıtım bölgesi hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Bu bölgenin elektrik enerjisini sağlayan Akedaş müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası nedir? Ne zaman aranmalıdır? Aradığımız zaman hangi konuları görüşebiliriz, sizlere yardımcı olacağız.

Kipaş Holding tarafından işletilen Akedaş Elektrik firması bölge insanının karanlıktan aydınlığa çıkması için sürekli çalışmalar yürütmektedir. İki ilin ilk harflerinden bir firma ismi yapılmış. Adıyaman ilimizin ilk harfi ile Kahramanmaraş ilimizin ilk harfi alınmış Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi kelimeleriyle birleştirilmiş, Akedaş firması oluşturulmuş.

Akedaş Elektrik arıza telefon numarası şikayet hattı

Her iki ilimizde yaşayan vatandaşlara sürekli kaliteli hizmet vermek için çalışmalarını sürdüren Akedaş Elektrik arıza telefon numarası şikayet hattı müşteri hizmetleri birimi sizlere gerekli bütün desteği sağlamaktadır. Akedaş müşteri hizmetleri telefon numarası 444 46 02 nolvadex online veya 0344 221 35 10 şeklinde aranmalıdır.

Sizlere yaşadığınız sıkıntılarla ilgili gerekli destek sağlanacaktır. Sadece sıkıntılarımız problemlerinizi değil merak ettiğiniz konular hakkında da ayrıntılı bilgi verilecektir.

Akedaş müşteri hizmetleri telefon numarası

Firmanın web sitesi aracılığıyla canlı destek alabileceğinizi de hatırlatalım. Her türlü sorun soru öneri istek şikayet amacıyla Akedaş Elektrik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası sizlere gerekli desteği sunacaktır.

Akedaş merkez adres ise şu şekildedir:

Gayberli Mahallesi 28043 Sokak A Blok Numara 45

12 Şubat – Kahramanmaraş

Faks numarası ise 0344 221 35 40AKEDAŞ Elektrik

Akedaş Elektrik çağrı merkezi telefon numarası

Elektrik konuları hakkında bilgi almak amacıyla firmanın müşteri temsilcisi sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Bu amaçla aklına gelen her konuda firmanın çağrı merkezi sizlere hizmet vermektedir. Örnek olarak arayıp sorabileceğiniz konular arasında;

  • Elektrik sayaç kontrol fiyatı nedir?
  • Elektrik ne zaman kesilir niçin kesilir?
  • Elektrik kesmeden önce haber verilir mi?
  • Serbest tüketici ne demektir elektrik sayacı arızalanırsa hangi yol izlenmesi gerekir?
  • Elektrik kesme ya da açma bedeli ne kadardır?
  • Sayaçlarda bir sorun olursa sökme takma bedeli ne kadardır?
  • cheap doxycycline Cialis Soft

  • Elektrik faturalarında bulunan TRT katkı payı yasal dayanağı var mıdır?
  • Ne kadar kesinti yapılır?

Ayrıca Akedaş Elektrik çağrı merkezi sizlere 444 46 02 numaralı telefonla kesintisiz destek sağlamaktadır. Bu amaçla Akedaş elektrik arıza telefon numarası olarak arayabilirsiniz. Şikayet telefon numarası olarak da 444 46 02 numaralı telefonlar sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Günün her saatinde elektrik kesintisi, ödeme noktaları, şikayet, istek, arıza ihbarı için arama yapılabilir. Eğer Elektrik ücret tarifeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız elektrik kesintilerinin sebeplerini sormak istiyorsanız da Çözüm Merkezi size gerekli bilgilendirme yapacaktır.

Çalışmak isteyen gençlere insan kaynakları birimi hakkında bilgi almak amacıyla da Akedaş Elektrik telefon numarası gerekli desteği verecektir

Bir önceki yazımız olan YEDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarası başlıklı makalemizde YEDAŞ Çağrı Merkezi şikayet telefon numarası, YEDAŞ elektrik arıza telefon numarası ve YEDAŞ müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 429 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status