Akdeniz Üniversitesi iletişim bilgileri1982 yılında Türkiye’nin Batı Akdeniz Bölgesi’ndeki illeri de kapsayarak yüksek öğretim kurumlarına birleştiren ve eğitim faaliyetine devam eden Akdeniz Üniversitesi iletişim bilgileri ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Akdeniz Üniversitesi son zamanlarda organ nakli konusunda oldukça fazla haklı ün sahibi olmuş ve bu sebeple de sadece eğitim görmek isteyenler değil sağlığına kavuşmak isteyen özellikle organ nakli yaptırmayı hayal eden vatandaşların ilgisi ve dikkatini çekmeye devam etmektedir.

Akdeniz Üniversitesi telefon numarası kaç

Her türlü konum sorun bilgi alma amaçlı olarak Akdeniz Üniversitesi telefonu 0242 227 44 00 olarak aranabilir. Akdeniz Üniversitesi fax numarası 0242 227 55 40 olarak kullanılabilir. Akdeniz Üniversitesi mail adresi info@akdeniz.edu.tr adresinden iletişim kurma şansınız mevcuttur.

Akdeniz Üniversitesi Rektörlük telefon numarası Genel Sekreterlik telefon numarası öğrenci işleri telefon numarası aynı şekilde 242 227 44 00 olarak aranabilir.

Akdeniz Üniversitesi basın ve halkla ilişkiler Müdürlüğü telefon numarası 242 310 60 26 olarak aranmalıdır. Kuruluşundan beri eğitim öğretim faaliyetlerine en üst seviyede kendini geliştirerek devam eden Akdeniz Üniversitesi hizmetlerine oldukça fazla önem vermekte ve giderek geliştirmektedir. Milli ve uluslararası düzeyde Sanat, Eğitim, sosyal fen sağlık konularında üstün başarılara imza atan bu kurum bugün itibariyle bir tane konservatuar, 4 tane yüksekokul, 7 tane enstitü, 11 tane meslek yüksek okulu ve 19 tane farklı fakülte ile geleceğin büyüklerine fırsat vermektedir.

Akdeniz Üniversitesi hakkında bilgi

Nitelikli yüksek beklentisi olan akademik programlar ve evrensel düzeyde öğretim eğitim ile bilimsel bilgiler ışığında üretim yaparak edinilen bilgilerin teknoloji ile yoğurularak topluma katkı sağlamak sanat-kültür teknoloji bilgi ve diğer alanlardaki ihtiyaçları topluma aktarmak için en üst düzeyde çalışmayı misyon olarak belirlemiştir. Vizyon olarak ise teknolojide sanatta araştırmada ve eğitim-öğretim faaliyetlerinde kaliteyi sürekli bilimsel girişimci duyarlı çevreye uygun sürekli geliştirilen yönüyle sadece ulusal düzeyde değil uluslararası alanda da seçkin bir Yükseköğretim kurumu olmak için çalışmak olduğunu hatırlatalım.Akdeniz Üniversitesi fakülteleri şunlardır;

Ziraat Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Turizm Fakültesi, Tıp Fakültesi, Su Ürünleri Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Manavgat Turizm Fakültesi, Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi, iletişim, ilahiyat, İktisadi ve İdari Bilimler, hukuk, hemşirelik, Güzel Sanatlar, Eğitim, diş hekimliği ve edebiyat fakülteleri ile lisans düzeyinde yüksek öğretim hizmeti vermektedir.

Akdeniz Üniversitesi idari bölümde ise su müdürlükler görev vermektedir. Yazı işleri ve evrak şube Müdürlüğü, Yapı işleri ve teknik Daire Başkanlığı, Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı, Sağlık Kültür ve spor Daire Başkanlığı personel daire başkanlığı, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü, kütüphane ve dökümantansiyon Daire Başkanlığı, kalite yönetim birimi iş sağlığı ve güvenliği koordinatörlüğü, hukuk Müşavirliği, idari ve mali işler dairesi, hastane baş müdürlüğü, döner sermaye İşleri Müdürlüğü, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı basın ve halkla ilişkiler Şube Müdürlüğü basım evi Şube Müdürlüğü olarak hizmet vermektedir.

Akdeniz Üniversitesi adresi

Dumlupınar Bulvarı, Kampüs Antalya Türkiye

şeklinde yazılmalıdır.

Akdeniz Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Akdeniz bölgemizin güzide, Türkiye’mizin organ nakli konusunda iddialı bir Üniversitesi olan Akdeniz Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz konu altına yazıp paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 853 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status