Akdeniz Edaş Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon NumarasıTüketicilerine büyük önem veren Akdeniz Edaş çağrı merkezi iletişim telefon numarası sizleri tam 150 müşteri temsilcisi ile ilgilendirmektedir. Firma müşterilere o kadar önem veriyor ki, onların bütün sorunlarına anında çözüm bulmak amacıyla 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Akdeniz EDAŞ arıza telefon numarası

Elektrik hayattır, teknolojidir. Teknolojinin hayatımıza girmesiyle birlikte abonelik işlemleri, faturalandırma, faturalara itiraz, güvence bedeli, elektriğin kesilme sebepleri anında öğrenilmektedir. Kaçak ve Usulsüz elektrik kullanımı sayaç değişimi veya düşük voltaj sebebiyle elektrik kesintisi olduğu zaman ya da bakım onarım hizmetler yapılırken Akdeniz TEDAŞ arıza telefon numarası kaç? buy doxycycline Nereyi aramanız gerekiyor veya yeni inşa edilen binaya bağlantı için ne yapılması gerekir? Kime müracaat edilmesi gerekir, konu hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Akdeniz EDAŞ Hakkında

Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi 2013 yılında Limak Holding, Cengiz İnşaat ve Kolin İnşaat bünyesinde hizmet vermeye başlayan firma Türkiye’nin çoğu ilinde elektrik enerjisi sektöründe faaliyet göstermektedir. Akdeniz Edaş Burdur, Isparta ve Antalya illerinde iki milyon civarında abonesi ile kaliteli hizmet vermektedir.

Sürekli en iyisini yapmak için çalışmalarına aralıksız devam eden Akdeniz edaş şikayet telefon numarası, arıza telefon numarası, kaçak ihbar bildirimi için tüketiciler nereyi aramak gerektiğini bilmiyorlar. Biz de bu konuda yardım sağlamak destek vermek amacıyla bu yazıyı hazırladık.

Akdeniz Edaş müşteri hizmetleri telefon numarası

Firma en önemli unsurun müşteri olduğu bilinciyle oldukça fazla müşteri temsilcisiyle tüketicilere destek sağlamaktadır. Günün her saatinde ister Edaş şikayet ya da EDAŞ arıza bildirimi, borç sorgulama, abonelik işlemleri hakkında aramanız gereken numara 186 Cialis Soft purchase olarak hizmet vermektedir.Akdeniz Edaş

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Edaş çağrı merkezi telefon numarası nolvadex cheap 186 tuşlanmalıdır. Size gerekli bilgilendirme müşteri temsilcileri tarafından anında yapılacaktır. Genç, dinamik eleman ihtiyacı da ihtiyacı vardır. EDAŞ insan kaynakları ile çalışmayı düşünüyorsanız çevreye, iş sağlığına değer veren gelişim ve değişimde öncü olmak isteyen herkes burada kendine yer bulabilir. Bu amaçla Akdeniz Edaş çağrı merkezi iletişim telefon numarası sizlere yol gösterici olacaktır.

Konuyla ilgili bilgi almak amacıyla müşteri temsilcilerinden konu hakkında bir soru sorabilirsiniz. Akdeniz Edaş müşteri hizmetleri telefon numarası arandığı takdirde abonelik başvurusu yapabilirsiniz. Sayacını da bilmediğiniz bir sorun varsa sorabilirsiniz. Kaçak ihbar yapabilirsiniz.

Eğer EDAŞ arıza telefon numarası kaç diye merak ediyorsanız farklı bir numara aramanıza gerek yok. Alo 186 aradığınız takdirde size yine anında çözüm getirecektir. Edaş şikayet hattı da aynı numara olduğunu herhalde tahmin edersiniz.

Bir önceki yazımız olan YEDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarası başlıklı makalemizde YEDAŞ Çağrı Merkezi şikayet telefon numarası, YEDAŞ elektrik arıza telefon numarası ve YEDAŞ müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 362 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status