Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere her türlü işlemler için kolaylık sağlar. 1948 yılından beri sermayeli bir Ticaret Bankası görevini üstlenmek amacıyla Adana’da kurulan ve o zaman bölge insanının pamuk ticarette finansman sağlamak amacıyla hayata geçirilen Akbank istanbul’da 1950 yılında Sirkeci’de ilk şubesini açtı. daha sonra 4 yıl içinde Genel Müdürlüğü’nün İstanbul’a taşıyarak hızla şubelerini artırdı. 1963 yılından itibaren de bankacılıkta otomasyona geçti. 1990 yılından itibaren halka açıldı ve uluslararası piyasalarda işlem görüyor. Akbank bireysel bankacılık, ticari Bankacılık, kurumsa,l KOBİ bankacılığı, döviz, piyasa araştırmaları, kıymetli işlemler, uluslararası bankacılık alanında faaliyet göstermektedir. Banka şubeleri günden güne artmaktadır. Aynı zamanda Hayat Anonim Şirketi, AvivaSA Emeklilik, Ak Sigorta Anonim Şirketi acenteliği de yürütmektedir.

Akbank Hakkında Bilgi

Türkiye’de bine yakın şubesi 15 bine yakın çalışanı bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alır. Akbank müşterilerine farklı şekillerde hizmetler yapmaktadır. Akbank müşteri hizmetlerine ulaşmak için Günün 24 saat açık olan telefon numarası ile bütün işlemler rahatlıkla yapılabilir. Ayrıca internet bankacılığının teknolojiye uyumlu hale getirmiştir. Akbank Direkt Mobil. Akbank direkt internet. çağrı merkezi POS terminalleri, Yüksek Teknoloji ile müşterilerinin hizmetine sunulmuştur. Sürekli büyüyen ve gelişen Akbank’ta doğal olarak farklı işlemler yapılmaktadır. Bu işlemleri arasında bazen sorun olduğu gibi mutluluk verici sonuçlarda yaşanmaktadır. Türkiye’nin kredi ihtiyacını karşılayan insanlara konut araba ee işyeri kurmalarına fırsat veren Akbank bütün bankacılık işlemleri en iyi şekilde yerine getirmektedir.Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Sizler de Akbankla çalışıyorsanız ve her türlü bilgi edinme görüş öneri düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsanız Akbank müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanmanız gerekir. Akbank’ın 7 – 24 çağrı merkezi sizlere hizmet sunmaktadır. 444 00 72 telefonu ya da 0850 222 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası aradığınız zaman bütün işlemleriniz kolaylıkla hali olacaktır. Ancak kısayol tuşlarını kullanmasını bilirseniz daha hızlı bir şekilde işlemleriniz sonuçlanabilir.

Akbank müşteri hizmetleri kısayol tuşları

  • Kredi kartı işlemleri yapmak için
  •  Her türlü bankacılık işlemleri için 2
  • Banka kartı kredi kartı şifre ile işlemler için 3
  • Her türlü başvuru işlemleri için 4
  • Direkt şifre işlemleri ve destek işlemleri için 5
  • Çalıntı kart kayıp kart bildiriminde bulunmak için 6
  • İngilizce menüye giriş yapmak için 8
  • Ana menüye dönmek için 9 tuşuna basmalısınız

Akbank sizlere her türlü konuda yardım etmek için müşteri temsilcileri ile 24 saat hizmet vermektedir. Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası bilinmesi gereken önemli  numaralardan biridir. Sadece bankacılık işlemleri değil, insan kaynaklarına başvurmak için de bu ayrıcalıklı kurumda çalışmak için de, boş pozisyonları sorup öğrenmek bilgi almak, sizi göndermek için de bu numaralardan her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaç? başlıklı makalemizde Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri iletişim tel no, Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri telefon numarası ve Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 683 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status