Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarasıAğrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası, Türkiye’nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı Üniversitesi iken adı daha sonra değiştirilerek İbrahim Çeçen Üniversitesi oldu. Daha önce Atatürk Üniversitesi’ne bağlı Ağrı Eğitim Fakültesi şeklinde eğitim faaliyetlerini yürütürken her ile bir üniversite kapsamında Ağrı’da da bir üniversite açıldı ve üniversite yüksek öğretim faaliyetlerini devam ederek gençlere geleceğe yönelik hedefler vermektedir.

Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası araştıran merak eden gençlere faydalı olmak adına sizlere bu bilgilendirici yazı hazırladık. Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi iletişim bilgileri Ağrı Üniversitesi telefon numarası 0472 215 98 63 0 472 216 20 08 0472 215 52 20 numaralarından dilediğinizi arayarak üniversite hakkında bilgi alabilirsiniz.

İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası kaç

Rektörlük telefon numarası 472 215 11 83

İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi telefon numarası 472 215 20 38

İbrahim Çeçen Üniversitesi ktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi telefon numarası 472 215 04 68

Fen Edebiyat Fakültesi telefon numarası 215 99 94

Ağrı Üniversitesi zacılık Fakültesi telefon numarası 215 60 26

İslami İlimler Fakültesi telefon numarası 215 42 29

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu telefon numarası 215 40 22

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim kadrosuyla öğrencilere toplum için gerekli olan öğrenme bilgi ve üretim için katkı sağlamak öğrencilere yeni ufuklar açmak için çalışan bir yükseköğretim kurumudur. Üniversite Evrensel açıdan misyon olarak teknoloji ve bilgiyi üretim yolu ile bilimsel gelişmelere katkı sağlamak, sorgulamak araştırma ve sürekli gelişmeyi hedefleyen üretken insanların topluma kazandırılmasını sağlamak amacıyla eğitim faaliyetlerini devam etmektedir.İbrahim Çeçen Üniversitesi

İÇÜ

İbrahim Çeçen Üniversitesi vizyon olarak Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı dünya üniversiteler içerisinde medeniyet geçidinde yer almak, Saygın bir üniversite olmak, dünya standartlarında öğretim ve eğitim yaparak yirmi birinci yüzyılın rekabet ortamı içerisinde iletişim ve meslek becerilerine sahip kaynakları en iyi şekilde kullanan kalkınmayla, sürdürülebilir bir insan odaklı teknoloji bilim spor sanat alanlarında uluslararası alanda rekabete girebilen, Sorumluluk sahibi gençler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

İbrahim Çeçen Üniversitesi telefonu kaç

Üniversitenin fakülteleri Enstitüleri, yüksek okulları, meslek yüksekokulları, Araştırma Uygulama ve eğitim merkezleri laboratuvarlar, komisyonlar kurullar ve koordinatörlükler hakkında bilgi paylaşımı düşünceleriniz ya da öğrenci işleri ile ilgili telefon numarasına ihtiyacınız varsa size Ağrı Üniversitesi telefon numarası olarak 0472 215 98 63 numaralı telefonu ya da 0472 215 11 82 numaralı faks numarasını kullanarak iletişim kuracağınızı hatırlatatabiliriz.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Üniversitede eğitim gören, eğitimi almak isteyen, mezun olan… Kısacası üniversiteyi tanıyan ya da tanımak isteyen herkesin konu ile ilgili düşüncelerini alt tarafta paylaşabileceğini hatırlatalım.

Bir önceki yazımız olan İSKİ Telefon Numarası başlıklı makalemizde İSKİ, İski Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İski Müşteri iletişim tel. Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 134 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status