Adıyaman Üniversitesi telefon numarası Türkiye’mizin her ilinde bir üniversite anlayışı ile bu ilimize de üniversite açılarak akademik kariyer yapmak isteyenlere fırsat verilmiştir. Adıyaman Üniversitesi telefon numarası merak edip konuyu araştıranlar için hazırladığımız yazımızda sizlere yardımcı olacağız. Adıyaman Üniversitesi bir konservatuvar, 3 enstitü yüksekokul, 6 Meslek Yüksekokulu, 11 Uygulama ve Araştırma Merkezi 13 fakülte ve 23 bin liranın da öğrencisi ile eğitim faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Adıyaman Üniversitesi iletişim bilgileri nedir

Üniversitenin çok güzel bir logosu bulunmaktadır. Logoda Hilal ve ters lale, ayrıca su damlacıkları yer almaktadır. Sadelik, yerellik, milli teslimiyet, bilimsellik, evrensellik ve uyum sağlama gibi düşünceleri içeren bu güzel tema üniversiteye çok yakışmış. Lale doğal olarak Adıyaman ilimize özgüdür. Endemik bir çiçek türüdür. Bulundukları yörenin coğrafi özelliklerini temsil ederler Hilalle birlikte şehrin temsil edilmesi oldukça isabetli olmuştur.

Adıyaman Üniversitesi telefon numarası kaç

Adıyaman Üniversitesi irtibat telefon numarası 0 416 223 38 00 şeklinde hizmet vermektedir. Adıyaman Üniversitesi faks numarası 0 416 223 38 07 olarak kullanılabilir. Adıyaman Üniversitesi merkez Külliyesi telefon numarası 416 223 38 00 aynı şekilde sizlere üniversitenin bütün akademik birimleri fakülteleri Enstitüleri yüksekokulları meslek yüksekokulları rektörlük ve bağlı birimleri Merkez birimleri için kullanılmaktadır.Adıyaman Üniversitesi’nin telefonu kaç diye araştırma yapan üniversitede eğitim görmeyi düşünen ya da üniversiteden mezun olmuş gerekli bilgi için telefonla ya da faksla ihtiyaçlarını giderme düşüncesinde olanların Adıyaman Üniversitesi tel no 0 416 223 38 00 numaralı telefonu çevirdikten sonra rektörlük için 06 numarası tuşlanabilir.

Adıyaman Üniversitesi Gölbaşı Külliyesi telefon numarası

Adıyaman Üniversitesi Gölbaşı Külliyesi telefon numarası 0416 781 69 45 olarak aranmalıdır. Adıyaman Üniversitesi Gölbaşı faks numarası 416 782 14 63 Adıyaman Üniversitesi Kahta Külliyesi telefon numarası 416 725 81 50, 416 725 81 55

Ayrıca faks numarası ihtiyaç olması halinde 416 725 77 92 numaraları kullanılmalıdır. Adıyaman Üniversitesi eğitim konusunda Bologna süreci, Farabi değişim programı, Erasmus programı, Mevlana Değişim Programı öğrenci otomasyonu uygulamalarını kullanmaktadır. Araştırma yapmak isteyen gençlere fırsat vermektedir bunun için Rasathane kütüphane çevrimiçi katalog tarama arşiv kullanılabilir.

 Adıyaman Üniversitesi tel no

Adıyaman Üniversitesinde Üniversite öğrencileri, emekliler, mensuplar ve bunların çocukları eşleri ve onlara bakmakla yükümlü olan insanların konutlarının konaklama yemek çay ve diğer sosyal kültürel eğitim öğretim hizmetleri kırtasiye malzemeleri temini ve diğer hizmetler için gerekli destek sağlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İSKİ Telefon Numarası başlıklı makalemizde İSKİ, İski Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İski Müşteri iletişim tel. Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 758 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status