Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi telefonuAdana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi telefonu bilimsel bilginin tüketim üretim döngüsü içinde tekrardan üretilerek eğitim ve öğretim amaçları doğrultusunda araştırma yapmak öğretmek ihtiyacı olan toplumun bütün kesimlerine evrensel bir anlayış ile insanlığa katkı sağlamak misyonu ile hareket eden Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi telefon numarası hakkında yaptığımız çalışmayı bu üniversiteyi tanımak bilgi alma isteyenlere bu yazı hazırlanmıştır.

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 

Üniversitenin vizyonu, üretken yenilikçi güvenilir ve uluslararası bir eğitim kurumu olma yolunda çalışmaktır. üniversite bilimsel araştırma yaparak eğitim öğretim faaliyetlerinin topluma faydalı olması verimli olması akademik bilinirliğinin arttırılması amacıyla bütün paydaşlarıyla beraber sürekli geliştirmeyi arzulamıştır.

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Çağrı Merkezi

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 01 88 olarak hizmet vermektedir. Üniversite ile ilgili merak ettiğiniz bütün konular hakkında bilgi almak için Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası kullanılmalıdır. Ayrıca üniversite telefon numarası 0322 455 00 00 olarak da sizlere destek sağlamaktadır.Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi faks numarası

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi faks numarası 322 455 0009 olarak kullanılabilir iddialı bir eğitim kurumu olarak faaliyetlerini yürüten Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi her öğrencisine yeterli sayıda Danışman öğrenci merkezli eğitim anlayışı elektronik kütüphanecilik hizmetleri yurt dışı ve sanayi deneyimli tecrübeli akademisyen kadrosu öğrencilerin hazırladığı projelerin desteklenmesi araştırma ve akredite laboratuvarları öğrenci ile her türlü konuda yakından ilgi gösteren bilgi veren bir ortam yaşam için öğrenme anlayışı ve yeterli sayıda kontenjanlar ile geleceğin Bilim adamlarına hizmet vermek için yoluna devam etmektedir bilgi edinmek üniversiteyi tanımak merak edilenlere cevap bulmak amacıyla Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 01 88 numaralı telefon ile giderebilirsiniz, arayabilirsiniz.

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Mühendislik ve doğa Bilimleri Fakültesi Turizm Fakültesi İşletme Fakültesi havacılık ve uzay bilimleri fakültesi Denizcilik Fakültesi Güzel Sanatlar tasarım ve Mimarlık Fakültesi insan ve toplum Bilimleri Fakültesi siyasal bilgiler fakültesi Hukuk Fakültesi ile eğitim faaliyetlerine devam etmektedir Ayrıca yüksekokullar enstitüler merkezler ile de geleceğin kariyer sahibi gençlere kucak açmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İSKİ Telefon Numarası başlıklı makalemizde İSKİ, İski Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İski Müşteri iletişim tel. Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 681 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. […] Kocatepe Üniversitesi ile ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi […]

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status