Adalet Bakanlığı iletişim telefon numarasıTürkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı iletişim bilgileri telefon numarası hakkında sizlere bilgilendirme yapıyoruz. Türkiye’de hukukun temsilcisi olan, herkese eşit mesafede olması gereken, milletin yanında mal ve can güvenliğini korumakla yükümlü bakanlıkla ilgili her türlü iletişim kurma düşüncesindeyken aranması gereken numara hangisidir?

Adalet Bakanlığı Merkez telefon numarası 0312 417 77 70 Female Viagra online olarak hizmet vermektedir. Adalet Bakanlığı faks numarası numarası 0312 419 33 70

Adalet Bakanlığı adresi

Bakanlığın ek bina telefon numarası 0312 204 10 00

Cialis Black cheap Adalet Bakanlığı adresi 06 659 Kızılay Ankara

06330 Beşevler Ankara ek bina adresi ile hizmet vermektedir.

Bakanlığın vatandaş için sunduğu hizmetlerden en önemlisi UYAP olduğunu hatırlatalım. İnternet aracılığıyla bütün hizmetler hakkında bilgi edinme fırsatını yakalayabilirsiniz. Uzaktan satış sistemi, Avukat bilgi sistemi, bilirkişi bilgi sistemi, kurum bilgi sistemi gibi hizmetler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

UYAP iletişim telefon numarası

Yine bakanlık e-devlet şifresi aracılığı ile hizmetlerin çoğundan faydalanabilirsiniz.  UYAP iletişim telefon numarası 0312 293 21 00

Faks numarası 0312 293 22 22T.C. Adalet Bakanlığı telefon numarası

Adalet Bakanlığının dava dosya sorgulama acquire prozac , elektronik imza, mevzuat, hukuki yardım almak amacıyla arayabilirsiniz. Bakanlık her türlü konuda koruma hizmeti vermektedir. İnternet kullanımı hakkında destek verilmektedir. Bütün hizmetler telefon numarası aracılığıyla değil gerekli durumlarda interneti kullanarak iletişim sağlayabilirsiniz.

T.C. Adalet Bakanlığı telefon numarası kaç?

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı telefon numarası bilgilendirme amaçlı olarak da kullanılmalıdır. Sizlere gerekli yönlendirme ve bilgilendirme yaparak sorunlarının çözülmesine fırsat verir.

Bakanlığın birimleri şunlardır; Adli Tıp Kurumu Başkanlığı, Yayın İşleri Dairesi Başkanlığı, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı, Eğitim Dairesi Başkanlığı, Personel Genel Müdürlüğü, Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü, Kanunlar Genel Müdürlüğü, Adli Sicil ve İstatistik Genel Müdürlüğü, Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü, Teftiş kurulu başkanlığı.

Bu birimler ile ilgili bilgi edinmek amacıyla da Adalet Bakanlığı iletişim telefon numarası aranabilir

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 353 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status