Açıköğretim Fakültesi Telefon NumarasıTürkiye’nin en çok öğrencisinin sahip olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi telefon numarası kaç? Öğrenciler bazı durumlarda bilgi almak merak ettiklerini öğrenmek için Açıköğretim Fakültesi’nin öğrenci işleri telefon numarası merak edilmektedir. Biz de bu konuyla alakalı olarak Türkiye’nin en fazla eğitim gören öğrencisi sahibi olan üniversitenin kısaca AÖF hakkında sizlere özet bilgiler sunmaya çalışacağız.

Açıköğretim Fakültesi telefon numarası kaç

Üniversite öğrenci sayısı bakımından Türkiye’de uzaktan öğretimi ilk başlatan kurum olan Anadolu Üniversitesi başarılı bir hizmet vererek Türkiye’de üniversite mezunu öğrenci sayısını arttırmaya katkı sağlamaktadır. Öğrencilere uzaktan ön lisans ve lisans eğitim alma fırsatı veren Anadolu Üniversitesi öğrenci işleri telefon numarası kaç? Öğrenciler her türlü soru ve bilgi için 444 10 26 numaralı çağrı merkezini arayabilir. Böylece sistem hakkında bilgi alabilir, ders durumunu, öğrenci bilgi işlem sistemi hakkında merak ettiği konular sorup öğrenebilir.

AÖF

AÖF

AÖF hakkında bilgi

32 yıldan beri Açık Öğretim sisteminde bir buçuk milyon öğrenciye eğitim veren ve Türkiye’de eğitim sorunlarının çözülmesinde önemli rol oynayan Anadolu Üniversitesi bu sistemi ülkemizde ilk uygulayan kurumdur. Farklı esnek yapısıyla güçlü organizasyon anlayışıyla sistemin uluslararası seviyeye taşıyarak cazibe merkezi haline gelmiştir. Seviyesi, kalitesi, altyapısı ve verimlilik açısından üretken insan kaynağı ile sürekli kendini geliştirerek Türk Yüksek öğretim sistemine birçok ilkler kazandırmıştır. Anadolu Üniversitesi, Türkiye’de başlattığı Açıköğretim sistemiyle özgün eğitim sistemi bulamayan gençlere uzaktan eğitim fırsatı vermektedir.Böylece hem çalışıp hem de akademik eğitim almak isteyen başta Sağlık Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, ilahiyat, Emniyet Müdürlüğü, Tarım, Deniz, Kara ve adalet personellerine yönelik olarak hem ön lisans hemde lisans tamamlama fırsatı vermiştir. Böylece Türkiye’de çalışanların haklarını geliştirme fırsatı vererek  görevi yerine getirmektedir. Anadolu Üniversitesi’nde hizmet veren Açık öğretim Fakültesi şu anda 34 ön lisans, 17 lisans programı ile dünya çapında Türk vatandaşlarına Yüksek öğretim fırsatı vermektedir. Böylesine büyük bir organizasyonun elbette merak edeni sorunu problemi isteği beklentisi görüşü önerisi sormak istediği soruları olan kişiler bulunmaktadır. Anadolu Üniversitesi öğrenci işleri telefon numarası arandığı zaman bütün sorulara net bir şekilde cevap verilir.  Sizlere yardımcı olur.

Eğer sizler de lise mezunuysanız ve örgün eğitim alma şansınız yoksa Açık Öğretim Fakültesi’nden uzaktan eğitim alarak ön lisans ya da lisans düzeyinde eğitimlerden faydalanabilirsiniz. Bu konuyla ilgili Açık Öğretim sistemi nedir? Hangi fakülteler bulunmaktadır? Türkiye’deki ve yurt dışındaki programlar nelerdir? Nasıl Açık Öğretim öğrencisi olunur, öğrenmek için Anadolu Üniversitesi öğrenci işleri telefon numarası aranmalıdır. Anadolu Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 10 26 dur. Sizlere her konuda yardımcı olunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Sarar müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Sarar kadın fabrika telefon numarası, Sarar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Sarar Müşteri Hizmetleri Telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 881 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. […] öğretimin ilk temsilcisi olan üniversite olarak herkesin hafızalarına adeta kazınmış olan Açıköğretim Fakültesi iletişim bilgileri ve ayrıca örgün bölümde okuyan öğrenciler ya da öğretim görevlileri ile ilgili […]

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status