Açık Öğretim Bürosu Basmane Şubesi İletişim BilgileriAnadolu Üniversitesi açık öğretim bürosu Basmane şubesi İsmet Kaptan Mahallesi Gazi Bulvarı Nebioğlu İş Merkezi No:87-F 35250 Konak İzmir adresinde yer almaktadır. Açık öğretim kayıt işlemleri, öğrenim malzemeleri temin ve benzer tüm işlemlerin yapıldığı şube, hafta içi iş günlerinde saat 09.00-17.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri Açık Öğretim Bürosu

Basmane Şubesi İletişim Bilgileri, Anadolu Üniversitesi İnternet sayfasından öğrenilebilir ve şubenin telefon numaralarına da yine aynı adresten ulaşım imkanı bulunmaktadır.Nasıl Gidilir

En yakın tren istasyonu Basmane Gar istasyonudur. Metro ulaşımını kullanmak isteyenler için de Basmane metro durağında inmek en yakın tercih sebebidir. Aynı zamanda İzmir Enternasyonal Fuar bölgesine yakınlığından dolayı buraya sefer düzenleyen tüm Dolmuş ve Otobüsler de şubeye ulaşımda tercih edilebilir. Açık Öğretim Bürosu Basmane Şubesi İletişim ve diğer tüm bilgiler için www.anadolu.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Alsancak ÖSYM Bürosu İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Alsancak ösym bürosu, Alsancak ösym bürosu iletişim ve Alsancak ÖSYM Bürosu İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 69 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status