Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim Bilgileri1992 tarihinde kurulmuş olan üniversite yaklaşık 35.000 öğrenciye eğitim vermektedir. Türkiye’nin en hızlı gelişen üniversitesi olan Abant İzzet Baysal Üniversitesi doğa güzellikleri içinde yer almaktadır.

Nasıl Gidilir?

Kampus içinde ulaşım Bolu belediyesi servisler ring araçları sağlanmaktadır. Servisler haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Sabah 8 den akşam 8’e kadar ulaşım imkânı sağlamaktadır.

Nereden Gidilir?

Şehir içi ulaşım belediye otobüsleri ile sağlanmaktadır. Şehir merkezine yerleşkenin uzaklığı 12 km’dir. Sürekli olarak araç bulmak mümkündür. Özel araçlar ile de ulaşım sağlanabilmektedir. İletişim açısından merkezi bir konumdadır.Adres Bilgileri?

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Yerleşkesi merkez Bolu 14030 Türkiye olan üniversitenin telefon numarası: 0374 254 10 00 olarak bilinmektedir. İletişim bilgileri internet sitesinde bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Mersin Uluslararası Limanı İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde iletişim, iletişim bilgileri ve Mersin Uluslararası Limanı hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 36 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status