ABank müşteri hizmetleri telefon numarasıABank müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? Türkiye’de bankacılık sektörü oldukça hız aldı ve farklı farklı bankalar tüketicilerin hizmetine girdi. Alternatif Bank ya da kısaca A Bank müşteri hizmetleri telefon numarası ile bankacılık işlemlerinizi oturduğunuz yerden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Anadolu Grubu’nun bir iştiraki olan Alternatif Bank Türkiye’nin genç bankaları arasındadır. 1991 de bankacılık sektörüne giren ABank 2013 yılında Katar’ın önemli bankaları arasında bulunan Ticaret Bankası tarafından satın alınmış ve piyasada rekabet etme kararlılığında emin adımlarla ilerlemektedir. Moody’s ve Fitch Ratings gibi kredi derecelendirme kuruluşları tarafından Türkiye’deki en yüksek kredi notuna sahip Finans kurumlarından biri olarak  Alternatif Bank tescil edilmiştir.

Katar’ın Ticaret Bankası’nın güçlü sermayesi altında bulunan ABank müşteri hizmetleri telefon numarası ile bankacılık hizmetlerini hızlı ve etkin bir şekilde kullanmaktadır. Çözüm odaklı bankacılık stratejisi uygulayan ABank bireysel ve ticari bankacılık alanında Müşterilerden uygun çözümler sunmaktadır. Siz de bu genç dinamik banka ile çalışıyorsanız ve de çalışmak istiyorsanız mutlaka gerekli bilgileri almak için A Bank telefon numarası bilinmelidir. Sizlere her türlü bankacılık kredi çözümleri sunacak olan bankanın faiz oranlarını, İnsan kaynaklarını, ATM’ler ne şubelerini öğrenmek için müşteri hizmetleri telefon numarası kullanılmalıdır.ABANK

ABANK

Alternatif Bank Çağrı Merkezi: 444 00 55 

Sizlere bütün kolaylıklar sağlanacak ve memnuniyeti politikası gereği sizlere yardımcı olunacaktır. A Bank müşteri temsilcileri sizlere Menkul Kıymetler, Leasing, konusunda da farklı alternatifler sunacaktır. Eğer Finans sektörüyle ilgili bir eğitim aldıysanız ve bankacılık alanında çalışmak istiyorsanız, insan kaynakları hakkında bilgi almak için de iş başvurusu yapmak için de ABank çağrı merkezi aranabilir Böylece işe alım süreci, ücretlendirme, sosyal haklar kariyer yönetimi gibi konuları görüşüp sonuçlandırabilirsiniz. Genç dinamik ve kredi açısından oldukça avantajlı bankalardan biri olan Alternatif Bank sizlere her türlü alternatifi sunmak için hizmet vermektedir.

ABank Telefon Numarası kaç?

Alternatif Bank Çağrı Merkezi: 444 00 55 

Alternatif Bank Genel Müdürlük Telefon Numarası: 212 315 65 00

Bir önceki yazımız olan Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Finansbank adres, Finansbank çağrı merkezinin telefon numarası ve Finansbank iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 890 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status