Aydın Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarasıİstanbul Aydın Üniversitesi

Özel üniversiteler içerisinde Türkiye’nin en çok tercih edilen Yüksek Öğrenim Kurumu olarak lanse edilen ve medya organlarında bol bol reklamı yapılan Aydın Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, iletişim bilgileri eğitim faaliyetleri konusunu ele alacağız. Sizlere faydalı olmak amacıyla popüler eğitim kurumu hakkında sizlerinde bilgilenmesini katkı sağlayacağız. İstanbul’un en popüler vakıf üniversiteleri arasında yer alan eğitim kurumu her türlü alternatifi sunarak kariyer yapma düşüncesinde olan gençlere fırsat vermektedir.

İstanbul Aydın Üniversitesi telefon numarası kaç?

Üniversitenin Fakülteleri, Enstitüleri, yüksekokulları uluslararası ilişkileri öğrencilere sunduğu fırsatlar araştırma merkezleri koordinatörlükler gibi aklımıza gelen her konuda bilgi almak amacıyla Aydın Üniversitesi telefon numarası 444 1 428 aranabilir. Ayrıca faks numarası 212- 425 -57- 59 numaralı hat olduğunu bildirelim. Üniversitenin Bahçelievler ve Florya’da iki ayrı yerleşkesi bulunmaktadır. Florya’daki yerleşke Halit Aydın Yerleşkesi olarak bilinmektedir.

Aydın Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası kaç?

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı hakkında başvuru kabul kayıt ile ilgili öğrenim ücretleri ve öğrenci bursları, dikey geçiş hakkı, yatay geçiş, disiplin ve cezalar, hayat boyu öğrenme diploma mezuniyet koşulları gibi farklı konular hakkında bilgi almak amacıyla İstanbul  Aydın Üniversitesi tel no 444 -14- 128 aranmalıdır. Eğer Bahçelievler yerleşkesi ile ilgili merak ettiğiniz öğrenmek istediğiniz konu varsa Bahçelievler yerleşkesi telefon numarası 0212 -442 -61 -60 olduğunu hatırlatalım. Bahçelievler yerleşkesi faks numarası 212 -442- 61- 46  Kadıköy yerleşkesi telefon numarası 216 -348 -66 -54 Beşiktaş yerleşkesi telefon numarası, 444 -14 -28 Bakırköy yerleşkesi telefon numarası, 444 -14-28 numaralı telefonlardan ulaşılabilir. Sizlere Türkiye’nin en çok ilgi gören araştırılan merak edilen ve bilgi almak amacıyla arama motorlarında sorgulanan Vakıf Üniversitesi hakkında kısa bilgiler verdik.İstanbul Aydın Üniversitesi

İstanbul Aydın Üniversitesi

İstanbul Aydın Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası

Çağrı merkezi ve eğitim fırsatları hakkında kısa bilgiler vermeye çalıştık. Ayrıntılı bilgileri üniversitenin kendi web sitesinden ve ayrıca direk bağlanma telefon numarası aracılığıyla sorarak öğrenebilirsiniz. Oldukça fazla fırsat sunan İstanbul Aydın Üniversitesi telefon numarası aracılığı ile sizlere bire bir gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

İstanbul Aydın Üniversitesi  hakkında

Üniversite hakkında görüş düşünce ve önerilerinizi konu altına yazarak paylaşabilirsiniz. Özellikle mezun olan ya da hala eğitim faaliyetlerinde bulunanların katkı sağlayacağını umuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 699 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status