İlBank iletişim bilgileri telefon numarasıİlBank iletişim bilgileri telefon numarası önceden İller Bankası adı ile Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kuruluşu olarak hizmet veren bir anonim şirket iken adı değiştirilerek hizmet vermeye başladı İlBank iletişim bilgileri ve telefon numarası merak edip araştıran meraklılar için yaptığımız araştırmayı sizlerle paylaşıyoruz. Türkiye başlattığı kalkınma hamlesinin geçmişi Kurtuluş Savaşı’ndan itibaren devam etmektedir. Bu çerçevede köylerimizin kasabalarımızın ve şehirlerimizin yeniden inşaatı ve imar edilmesi için çok önemli görev üstlenen İller Bankası, ilk Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün talimatlarıyla kurulmuştur.

1933 tarihinde 15 milyon sermaye ile önce adı Belediyeler Bankası olarak kurulmuş ve önemli faaliyetler yürütmüştür.

İller Bankası telefon numarası kaç

İlBank telefon numarası, İller Bankası Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü telefon numarası olarak da yapılan aramalar neticesinde ticari bir banka özelliği taşımayan sadece devletin hizmetlerinin yürütülmesi amacıyla kurulan bankanın her birinin farklı telefon numarası bulunmaktadır. Sizlere İl Bank telefon numarası 0312 303 30 00 olarak santral arandıktan sonra gerekli hizmetleri almak için santralden ilgili kurul üyelerini arayıp görüşme şansımız mevcuttur. İl Bank merkez birim telefon numaraları aranabileceği gibi bölge müdürlükleri telefon numaraları ve aranabilir. İlbank merkez telefon numarası

İlbank merkez telefon numarası

İlbank bölge müdürlükleri telefon numaraları

İstanbul il Bank Bölge Müdürlüğü 0216 432 10 15

Bursa Bölge Müdürlüğü 224 220 10 00

İzmir Bölge Müdürlüğü 232 255 41 15

 İlbank telefon numarası kaç

il Bank resmi web sitesine giriş yaptığınız takdirde şikayet ve önerileriniz için size ayrılmış olan bildiri formunu doldurarak oradan da iletişim kurma şansınız mevcuttur. İller Bankası ürün ve hizmet ücretleri ne öğrenmek için, teknik destek Projeleri hakkında bilgi almak için, banka birim fiyat cetvellerini öğrenmek için, atık su arıtma Projeleri hakkında bilgi almak için, yenilenebilir enerji kaynaklarını öğrenmek için, İl Bank Anonim Şirketi bilgi edinme birimi telefonu ile iletişime geçmek için Teknik şartnameler faaliyet raporları sosyal tesisler sigorta acenteleri Spor Kulübü Bilgi toplumu hizmetleri için de İller Bankası telefon numarası 0312 303 30 00 numaralı Dışkapı telefon numarası alabileceği gibi İlbank merkez telefon numarası 0312 508 70 00 numaralı telefon aranabilir.

Türkiye kalkınma atılım ve inşa hamle fırsatı veren ve Belediyeler Bankası olarak da bilinen bu önemli kuruluş hakkında yorum yapmak isterseniz alttaki bölüm sizi bekliyor.

Bir önceki yazımız olan İSKİ Telefon Numarası başlıklı makalemizde İSKİ, İski Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İski Müşteri iletişim tel. Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 679 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status