Finansbank Telefon Numarası 29 yıllık bir geçmişiyle Türk bankacılık sektörüne renk katan Finansbank telefon numarası hakkında yaptığımız bu incelemeyi sizlerle paylaşacağız. Ülkemizde ilk defa halka açılan özel banka ayrıcalığı bulunan firma aynı zamanda İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmeye başlamış ve bankacılık sektörü neden önemli bir örnek teşkil etmiştir. Başlangıçta sadece 4 şube açarak faaliyetlerine başlayan Finansbank oldukça uzun bir serüven sahibidir. 1991 senesinde Vakıfbank, Emlak Bankası ile beraber Fransa’da bulunan Boğaziçi Bank’ın kuruluşuna da ortaklık etmişlerdir.

Finansbank Hakkında Bilgi

1994 senesinde dünyaya açılan Finansbank Rusya’da ve Romanya’da da aynı isimde faaliyetleri başlamış ülkemizde yaşanan 1994 krizi sonrasında piyasaları çok iyi analiz ederek önemli bir süreç geçirmiştir. Bu süreçte doğru hamleler yaparak bireysel bankacılığa geçiş yapmış ve 95 senesinden itibaren de etkin bir rol üstlenmiştir. Finansbank direk bağlanma telefon numarası ayrıcalığı ile daha hızlı hizmet alırsınız.

Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Finansbank Türkiye’de oldukça etkin bankalar arasında bulunmaktadır çünkü Paraf Kart ayrıcalığı ile müşterilerine farklı kampanyalar, hizmetler sunarak etkin rol üstlenmiş. Bu da Finans sektöründe önemli bir girişim olarak kabul edilmiştir. Banka farklı farklı hamleler, etkinlikler, kampanyalar düzenleyerek sürekli  bankacılık para çözümleri konusunda herkesin en çok tercih ettiği bankalar arasında bulunmaktadır. Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 0 900Finansbank

Finansbank

Finansbank telefon numarası kaç

Finansbank telefon numarası nokta nokta olarak hizmet vermektedir. Siz de her türlü bankacılık işlemleri ve kredi insan kaynakları gibi aklınıza gelebilecek her türlü konu için Finansbank çağrı merkezi telefon numarası 0850 222 0 900 aranarak her türlü konu ile ilgili soru, sorun, şikayet, istek, dilek, temenni hakkında görüş alışverişi yapabilirsiniz.

Finansbank direk bağlanma telefon numarası

Finansbank sürekli olarak büyüme göstermektedir Şu anda Türkiye genelinde 650 civarında şubesi ve 13 bin dolayında çalışanı ile önemli bir Finans kuruluşudur. Finansbank telefon bankacılığını oldukça etkin bir şekilde kullanan bir bankadır. Siz de mutlaka Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarasını not edin. çünkü SMS ile telefonla kredi fırsatı en iyi şekilde servis edilen bankalardan birisi olduğunu hatırlatalım. 0850 222 0 900 numaralı telefonu ihtiyacınız olduğu durumlarda arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dalai Lama Telefon Numarası Kaç? başlıklı makalemizde Dalay Lama hakkında, Dalay Lama tel no ve Dalay Lama'nın telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 648 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status