McDonald’s Telefon NumarasıDünyaca ünlü hamburger zinciri McDonald’s’ın Türkiye Temsilciliği Anadolu grubuna aittir. McDonald’s sipariş hattı sürekli yoğun bir şekilde aranmaktadır, ancak bazı ziyaretçilerin konu ile ilgili yeterli bilgisi olmadığı için araştırma yaptıkları hamburger siparişi vermek için McDonald’s telefon numarası araştırdıklarını biliyoruz. Biz de acıkan ve hamburger siparişi vermek isteyenlere yaptığınız araştırma sonucunda nereye aramaları gerektiği konusunda bilgilendirme yapacağız. McDonald’s dünyanın en büyük fast food zinciri olduğunu hemen hemen herkes bilir.

McDonald’s hakkında bilgi

Firma Türkiye’deki faaliyetlerini Anadolu Grubu vasıtasıyla yapmaktadır. Türkiye’de McDonald’s temsilciliği açmak isteyenlerin hangi telefon numarasını arayarak görüşmeleri gerektiğini anlatalım.

McDonald’s telefon numarası kaç?

444 62 62

McDonald’s iletişim bilgileri

0212 336 34 00

Mcdonalds çağrı merkezi kaç

Mcdonald’s şikayet telefonu

444 6262

McDonald’s faks numarası 212 274 29-31 olarak hizmet vermektedir. Firma fast food satışı olarak kabul edilen sandviç, tost, hamburger gibi oturarak yeniden yemek hazırlama ve sunum faaliyetleri yürütmektedir.

Mcdonald's Telefonu

Mcdonald’s Telefonu

Mcdonald’s’tan nasıl sipariş verebilirim

Sipariş internet web sitesi üzerinden verilebilmektedir. Ekrandaki menüden Seçtiğiniz ürünlerin siparişini sepetinize ekliyorsunuz, ödemesini yaptığınız zaman size belirttiğiniz adrese siparişiniz gönderiliyor.McDonald’s hamburger seçimi nasıl yapılır

Öncelikle beğendiğin menü üstüne tıklayın sonra boyutunu seçin. Orta, büyük, süper olarak dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Patates kızartmasını da kalın kesim ya da normal olarak seçebilirsiniz. Daha sonra içeceğinizi de seçtikten sonra sos seçimine geçebilirsiniz. Promosyon ürünlerinden de ilave olarak alım yapabilirsiniz. Ürünlerinizi seçtikten sonra sepetinize ekleyin, ödemenizi yapın, belirttiğiniz adrese siparişiniz en kısa süre içerisinde gönderilecektir.

McDonald’s müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

İnsan kaynaklarında iş bulmak franchising şartlarını sormak, Bulunduğunuz ildeki McDonald’s temsilciliklerini sormak ya da eğer uygun bir gayrimenkulünüz varsa kiraya vermek için firmayla görüşmek için McDonald’s telefon numarası aranabilir. Firmaya her konuda görüşlerinizi iletmek için web sitesindeki bize ulaşın bölümünden başvuru formunu iletişim formunu doldurarak düşünceleriniz aktarabilirsiniz.

McDonald’s hakkında ne düşünüyorsunuz

Türkiye ve dünya çapında en büyük hamburger markası olan firma hakkındaki düşüncelerinizi konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Muhtemelen siz de günün birinde en az bir kere McDonald’s menülerinden yemişsinizdir. Yemediyseniz de neden yemediğiniz yazabilirsiniz. Yiyenler, müdavimi olanlar olumlu ya da olumsuz görüş bildirebilir.

Bir önceki yazımız olan Dalai Lama Telefon Numarası Kaç? başlıklı makalemizde Dalay Lama hakkında, Dalay Lama tel no ve Dalay Lama'nın telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1091 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status