Barack Obama Telefon Numarası Kaç?Küçük büyük herkesin beğenisini kazanan ve Amerika Birleşik Devletleri’nin en sempatik başkanları arasında yer alan Hüseyin Barack Obama ABD’nin ilk siyahi başkanları arasında yer alır. İlk olarak 2008’de daha sonra 2012 yılında ikinci kez Amerika Birleşik Devletleri başkanı seçilen Barack Obama telefon numarası kaç? araştıranlar, merak edenlere paylaşıyoruz. Eşi, kızları ile sık sık ekran karşısında görünen ve sosyal sorumluluklar gereği faydalı işlerde önayak olan klasik başkanlardan daha farklı görünen Başkan Obama, son zamanlarda Dünya üzerinde bütün vatandaşların beğenisini toplamıştır. Eğer sizde başkan Barack Hüseyin Obama ile konuşmak, mesajlaşmak, telefon etmek istiyorsanız Obama’nın telefon numarası aranabilir. Belki kendisi bizzat telefona cevap vermeyebilir ancak yazacağınız mesajlar mutlaka okunacaktır. Gerekli durumlarda sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Elbette mesajların İngilizce yazılması gerektiğini hatırlatalım.

Obama’nın telefon numarası kaç

Hüseyin Barack Obama ile konuşma fırsatı ya da mesajlaşma fırsatı yakalamak isteyenlere telefon numarasının 202 456 11 11 olduğunu hatırlatalım. Dünya üzerinde oldukça etkin bir pozisyonda olan Amerika Başkanı Obama tel no sizin isteklerimizi şikayetlerimizi ya da farklı düşüncelerinizi mutlaka okuyacaktır.  Bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.Barack Obama

Barack Obama

Barack Obama Hakkında Bilgi

Hüseyin Obama ya da Barack Hüseyin Obama Amerika Birleşik Devletleri’nin Hawaii eyaletinde dünyaya gelmiştir. Kendisi Kenya asıllıdır. Babası Kenya’da doğmuş, büyümüş bir insandır. Annesi ise Amerikalıdır. Barak Obama’nın babası Müslümandır. Annesi ile babası boşanan ve annesinin evlendiği üvey babası da Endonezyalı bir Müslüman’dır. Obama üvey babasıyla birlikte Endonezya’ya taşınır, ilkokulu Jakarta Adası’nda okur, daha sonra Amerika’ya 1979 yılında geri döner. Lise ve üniversite eğitimini New York’ta yapar. 1983 senesinde siyasal bilimler bölümünü bitirir, daha sonra 1988 senesinde hukuk fakültesine giriş yaparak 1991 yılında avukatlık diploması almaya hak kazanır. Barak Obama’nın bir tane annesinden üvey kardeşi, 7 tane de baba tarafından üvey kardeşi bulunmaktadır. 1989 yılında eşi Michelle ile tanışarak 92 yılında evlenir. İki tane kız çocuğu vardır. Obama Hristiyan olduğu bilinmektedir. Daha sonra başkanlık seçimine girerek 2. dönem Amerika Birleşik Devletleri Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Barack Hüseyin Obama’nın telefon numarası kaç?

Barack Hüseyin Obama’nın telefon numarası kaç diye merak edenlere Obama’nın telefon numarasının 202 456 11 11 olduğunu hatırlatalım. Gerekli durumlarda aramak isterseniz not edebilirsiniz.

Obama hakkında ne düşünüyorsunuz?

Amerika Birleşik Devletleri’nin ilk siyahi başkanı olan Hüseyin Barack Obama ile ilgili düşüncelerinizi konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. İyi ya da kötü düşüncelerinizi karşılıklı olarak da yazma imkanınız vardır.

Bir önceki yazımız olan Tiger Woods Telefon Numarası başlıklı makalemizde Eldrick Tont Woods telefon numarası, Tiger Woods ve Tiger Woods Kimdir? hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1260 kere okundu.
  • Site Yorum

3 adet yorum var.

  1. Bedredin dedi ki:

    Acil lütfen 541 698 55 26

  2. Bedredin dedi ki:

    Sayın başkan bn çok kutu durumdayım evliyim 3 kızım var sıkıntılarım cok bu istanbula yasiyormm asgeri ucretle calisiyorum bn abd yerlesmek istiyorum yardim ederseniz size minetar olurum tskler acilklk

  3. Sevda Ateş dedi ki:

    ben zor durumdayım bana yardım etseniz lütfen amelliyat olmam gerekiyor.Türkitede çok zor durumdayım en kaliteli ABD hastanesinde tedavi olabilirmiyim beni ararmısınız 05445088896

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status