Paul David Hewson BONO Telefon NumarasıDünyadaki yoksul insanlara yardımseverliği ile bilinen rock müzik grubu  üyesi Paul David Hewson BONO telefon numarası kaç merak eden hayranları için yaptığımız araştırmayı değerlendiriyoruz. İrlanda asıllı olup grubu U2 şarkı sözü yazarı ve solisti olan Bono bilhassa Afrika’da yoksul ülkeler için farklı organizasyonlar düzenleyerek gündeme gelmişti. Bu sebeple dünya yardım örgütleri tarafından oldukça fazla ödül almıştır. Yaptığı yardımlar dolayısıyla TİME dergisi 2005 yılında Paul David Hewson (BONO) yılın adamı seçilmiştir.

Paul David Hewson kimdir?

Dünyada yoksul insanların sayısını azaltmak için çaba harcayan Bono 1960 yılında İrlanda’nın başkenti Dublin’de doğdu. Üniversite eğitimi almadı. Okul arkadaşlarıyla birlikte rock müzik grubu kurarak geribildirim adını verdikleri grubu kurdular. Kendisi de BONO adını taşımayı uygun gördü. Gerçek adı Paul David Hewson dur, ancak müzisyen olarak Bono adını kullanmaktadır.

Paul David Hewson

Paul David Hewson

Paul David Hewson (BONO) telefon numarası kaç

Müzisyen Bono Amerika Birleşik Devletleri’nde zenginler tarafından okunan Forbes dergisine de kazandığı paralarla ortak oldu. bunu yüzüğün beraberinde kazandığı paraları özellikle Afrika ülkelerindeki Yoksul insanlara yardım etmek amacıyla sosyal projeler hazırlamaktadır.Müzisyen Bono telefon numarası kaç

Bu önemli hayırsever müzisyenle tanışmak, konuşmak, tebrik etmek ya da merak ettiğiniz konuları sormak için telefon numarasını arayabilirsiniz. Çünkü insanlarla iletişimi oldukça iyidir ve yardımseverdir. Eğer gerçekten yardıma ihtiyacınız varsa kendinizi ikna edebilirseniz size de yardımcı olabilir. Çünkü BONO hem müzik  hem de bir iş adamıdır. Bono telefon numarası 01 67 77 330 olduğunu hatırlatalım bu numaradan aradığınız zaman dünyaca ünlü rock grubu lideri olan Bono belki bizzat sizinle görüşmeyebilir, ancak menajerleri sizin mesajlarınızı kendisine iletecektir. Berlin’de yaşayan BONO her türden insana değer vermektedir.

Kuzey İrlandalı sanatçı önce kendi memleketinin sorunlarına ağırlık vermiş daha sonrada dünyada AİDS ile mücadele etmek için Afrika, soykırıma karşı Bosna Hersek, El Salvador gibi problemli coğrafyaları ziyaret ederek konserler vermiştir. Konserlerden elde ettiği gelirler fakirlere ve ihtiyacı olan insanlara dağıtmaktadır.  BONO telefon numarası kaç sizlere tekrar hatırlatalım ve siz de Eğer görüşmek isterseniz şansınızı deneyin. Elbette İngilizce bilmeniz gerekmektedir:)

Bono tel no: 01 67 77 330

Bir önceki yazımız olan Samsung müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Samsung Çağrı Merkezi, Samsung faks numarası ve Samsung müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 822 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status