Domino’s Pizza Telefon NumarasıDomino’s Pizza Türkiye’de ilk şubesini 1996 senesinde Ankara’nın Ulus semtinde açtı ve evlere Pizza servisi yapmak için Domino’s Pizza telefon numarası ile de hizmet verme ayrıcalığını sundu. Amerikan menşeili Pizza zincirlerinin en büyüklerinden biri olan Domino’s Pizza başta büyükşehirler olmak üzere Türkiye’nin hemen hemen tamamına yakın illerinde 500’e yakın şubesi ile pizza sektöründe lider konumda bir firmadır. Sadece Türkiye’de değil dünya çapında da 10 binden fazla şubesi bulunan Domino’s Pizza farklı bir çalışma prensibi ile müşterilerinin beğenisini kazanmaya çalışmaktadır. Doğal olarak yeni bir beslenme anlayışı getiren firma Türkiye’de Domino’s Pizza müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığıyla da evlere servis yapmaktadır. Durum böyle olunca Türkiye’de sadece mekana giderek beslenme anlayışı ve evlere de sipariş verecek, acıkınca istediğin eve gelecek şekilde yeni bir beslenme anlayışı oluştu.

Domino’s Pizza hakkında

Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de evlere pizza servisi zinciri lideri konumundaki firma en yaygın biçimde hizmet veren kuruluşlar arasındadır. Sürekli bayilik sistemiyle büyüyen ve Türkiye’de şube sayısını artırmak için yeni planlar yapan firma 2007 yılı sonuna kadar şubesi bulunmayan illerde de yeni şubeler açmak için planlar yapmaktadır. Bu bu kapsamda Burdur, Kilis, Şırnak, Bitlis, Kars ve Muş illerinde yeni Domino’s Pizza şubeleri açmayı hedeflemektedir. Ayrıca mevcut Domino’s Pizza bayiliği bulunan illerde de şube sayısını artırmak için yeni planlar yapmaktadır.  Yeni bir beslenme anlayışını Türkiye’ye taşıyan Domino’s Pizza sektörde büyük bir yenilik yaparak öncülük pozisyonu yürütmektedir.

Domino’s Pizza tel numarası kaç?

 Domino’s Pizza tel numarası herkes tarafından çok iyi bilinen ve acıkınca sık sık aranan numaralar halindedir. Sizler de acıktığınız zaman kısa süre içerisinde evinize kadar bulunduğunuz yere kadar 30 dakika içerisinde pizza siparişi verebilirsiniz. Oldukça iddialı bir anlayışla çalışan ve 30 dakika içinde yetişmeyen ulaşmayan pizzalardan para almama garantisi veren Domino’s Pizza farklı bir konsept ile sizlere hizmet vermektedir.Domino's Pizza

Domino’s Pizza

Domino’s Pizza sipariş hattı kaç?

Domino’s Pizza Türkiye’nin her yerinden aynı numara aranarak hizmet vermektedir. Domino’s Pizza müşteri hizmetleri telefon numarası 444 33 22 dir. Siz bu numarayı aradığınızda yaşadığınız bölgeye göre sipariş girilecektir ve size 30 dakika içerisinde siparişiniz teslim edilecektir. Eğer 30 dakikayı geçerse pizzanın size bedava gelecektir. 30 dakikada Kapında sloganı ile hizmet veren firma yüzde yüz müşteri memnuniyeti üzerine çalışmaktadır. Her şey fırında anlayışı ile de lezzetler sadece fırında pişer anlayışını benimsemiş. Müşterilerinin damak tadına en uygun lezzetler sunmaya başlamıştır.  Kredi kartına gerek yok sloganı ile de sizlere farklı bir ödeme hizmeti sunmaktadır. Ayrıca pizzayı beğenmediğiniz takdirde paramızı geri alabileceğinizi de iddia eden önemli bir pizza zinciridir.

Domino’s Pizza bayiliği almak istiyorum

Domino’s Pizza bayilik alma düşünceniz varsa, aynı şekilde insan kaynakları bölümünde çalışmayı düşünüyorsanız, kampanyalar hakkında bilgi almak istiyorsanız mutlaka Domino’s Pizza müşteri hizmetleri telefon numarası aramalısınız. Müşteri temsilcileri sizinle bütün konuları ayrıntılı bir şekilde konuşacak ve sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Eğer yaşadığınız bölgede Domino’s Pizza bayiliği olup olmadığını bilmiyorsanız konu ile ilgili soru sormak için de Dominos Pizza iletişim telefon numarası aranabilir.

Domino’s Pizza web sitesi aracılığı ile de sipariş verebilirsiniz. Bunun için firmanın web sitesine girerek üye olmanız gerekiyor. Sonra üyelik işlemleri bittikten sonra sipariş ver butonuna tıklayarak istediğiniz pizzayı seçip sipariş verebiliyorsunuz.  Daha sonra Pizzam nerede sekmesine tıklayarak pizzanızın hangi aşamada olduğunu da rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Domino’s Pizza hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türkiye’de uzun zamandan beri pizza satışı yapan ve bayiliği şubesi bulunan illerde herkesin en az bir kere girip bir şeyler yediği ya da yemeyi düşündüğü bu firma hakkında ne düşünüyorsunuz?Yediğiniz, aldığınız ürünler hakkında yorumlarınız nelerdir. Domino’s Pizza firmasından memnun musunuz? Ürünleri gerçekten iddia ettikleri gibi kaliteli mi, ucuz mu tavsiye eder misiniz? kKonu altına tartışma başlatabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Altınyıldız Telefon Numarası ve Altınyıldız telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1153 kere okundu.
  • Site Yorum

2 adet yorum var.

  1. Halil dedi ki:

    Teşekkürler

  2. Halil dedi ki:

    Watsap numaranızda olsa çok da iyi olacak gerçekten

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status