Vaillant müşteri hizmetleri telefon numarasıGeçmişi oldukça eski olan Vaillant müşteri hizmetleri telefon numarası ile etkin bir şekilde destek sağlamaktadır. 1874 yılına kadar geçmişi bulunan köklü firma Türkiye’de de oldukça önemlidir. Havalandırma ve ısıtma sektöründe lider pozisyonda faaliyetlerini sürdüren Vaillant müşteri hizmetlerine de değer vermektedir. Vaillant Türkiye pazarına 1992 yılında giriş yapmıştır. Öncelikli olarak İstanbul, İzmir, Ankara, Adana illerinde bölge müdürlükleri açarak Türkiye geneline yayılmış servis ve satıcı ağı ile yüksek seviyede teknik destek hizmeti vererek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Vaillant hakkında bilgi

Vaillant telefon numarası kaç?

Havalandırma ve ısıtma teknolojisi alanında dünya çapında önemli bir kuruluş olan Vaillant müşteri hizmetleri telefon numarası sürekli aranarak satılan ürünler ile ilgili yaşanan sorunlar ya da eksik bilgiler giderilmesi amacıyla firmayla görüşmek istemektedir.  7/24 servis ve destek hizmeti veren Vaillant telefon numarası 444 2 888 olarak günün her saatinde hizmet vermektedir. Vaillant müşteri hizmetleri telefon numarası ne amaçla aranır?

Aldığınız ürünle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız ya da yeni ürün satın almayı düşünüyorsanız, ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız Vaillant çözüm merkezi aranmalıdır. Sizlere uygun çözümler üreten müşteri temsilcileri en iyi servis hizmeti sunmak için görev başındadır. Telefon ile yapılan aramalarda sizlere servisin zamanı sorulmaktadır. Size uygun bir zamanda evinize servis çağırabilirsiniz. Ayrıca Vaillant müşteri hizmetleri servis talebinde bulunduğunuz gün için, teknik servis elemanları gelmeden 15 – 20 dakika önce tekrar arayarak müsait olup olmadığınızı serbestsin gelmesini onaylayıp onaylamadığını, bu telefondan arayıp teyit etmektedir.

Vaillant Türkiye’de klima ve kombi sektöründe yoğunlaşmış ve oldukça yoğun talep gören bir firma haline gelmiştir.

 Vaillant İletişim telefon numarası kaç

Günün her saatinde Vaillant 444’lü telefon numarası arandığı takdirde sizlere ürünlere bakım çalışması, ek garanti hakkında, bilgi servis hizmetleri hakkında bilgi verilmektedir. Ayrıca yetkili satıcılar hakkında da size Bilgilendirme yapılacaktır. Yeni bir kombi alacaksanız ya da havalandırma sistemi düşünüyorsanız, satış fiyat listelerini gözden geçirebilirsiniz. Bunun için de web sitesi incelenmeli daha sonra Vaillant müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak ayrıntılı bilgi alınmalıdır. Gerçek kaliteyi görmek için arayın.

Bir önceki yazımız olan Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Altınyıldız Telefon Numarası ve Altınyıldız telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 692 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status