Sabah Gazetesi Okur Hattı22 Nisan 1985 tarihinde yayın hayatına başlayan günlük gazete Sabah, Türkiye’nin en iyi gazetesi olmak için Sabah gazetesi okur hattı devreye sokulmuş ve her türlü öneri şikayet, istek, beklenti cevaplanmaya çalışılmıştır. 1997 senesinde Elektronik haberciliği geçmek için çalışmalarını yürütmüş olan Medya kuruluşu sürekli en popüler ve güncel haberleri okuyucularına ulaştırmıştır.

Sabah Gazetesi Hakkında bilgi

Dinç Bilgin tarafından kurulan sabah gazetesi yayın hayatına başlamış farklı yayın yönetmenleriyle yayın hayatını sürdürmüş 2000 yılında ise Ciner grubu ile ortaklık yapmıştır. Sabah Gazetesi iletişim hattı telefon numarası sürekli aranarak okulların yorumları, eleştirileri, istekleri, beklentileri karşılanmaya çalışılmıştır.

2005 yılında Ciner grubu gazetenin tamamını satın almış, Genel Yayın Yönetmeni olarak da Fatih Altaylı’yı atamıştır. 2007 yılında borçlarını ödeyememesi gerekçe gösterilerek Tasarruf Mevduat Sigorta Fonu’na devredilmiş, 7 Kasım 2007 tarihinde Atv ve Sabah ortak ihale ile Çalık grubu’na satılmıştır.

Çok köklü bir geçmişi olan Sabah Gazetesi telefon numarası okurları ve meraklıları tarafından araştırılıp sorgulanmaktadır. Sabah gazetesi iletişim telefon numarası gerektiği durumlarda aranmalı ve yetkililerle gerek insan kaynakları, gerekse reklam yayınları için görüşülebilir. Sizlere elektronik habercilikte de iddialı yayın yapan medya devi hakkında bilgi topladık.

Sabah gazetesi okur hattı telefon numarası kaç?

Sabah

Sabah

Avrupa’da da yayın hayatını sürdüren gazetenin Avrupa yayın yönetmeni ve Genel Müdürlüğü’nün Mikdat Karaalioğlu yapmaktadır. Sabah gazetesi okur hattı telefon numarası her ilde farklı şekillerde hizmet vermektedir. İhtiyaç halinde aşağıdaki numaralar aranmalıdır.Sabah Gazetesi okur hattı telefonları

  • Sabah Gazetesi okur hattı İSTANBUL  Tel: 0212 354 30 00

  • Sabah Gazetesi okur hattı ANKARA Tel: 0312 328 85 00

  • Sabah Gazetesi okur hattı İZMİR Tel: 0232 461 50 00

  • Sabah Gazetesi okur hattı ADANA Tel: 0322 346 30 93

  • Sabah Gazetesi okur hattı ANTALYA Tel:0242 340 15 15

Sabah Gazetesi Adresi

Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A.Ş. Barbaros Bulvarı Cam Han Nu:153

Beşiktaş – İstanbul

Sabah Gazetesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Elektronik haberciliği ağırlık veren Sabah gazetesi yazıları, haberleri, objektifliği, tarafsızlığı konusundaki düşüncelerinizi konu altına yazabilirsiniz. Haberlerinden memnun musunuz? Ne aralıklarla takip ediyorsunuz? En çok okuduğunuz ya da takip ettiğiniz gazete hangisidir?

Gerekli durumlarda Sabah gazetesi iletişim telefon numaraları aranıp doğrudan görüş istek ve dilekler bildirilir.

Bir önceki yazımız olan Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Altınyıldız Telefon Numarası ve Altınyıldız telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 863 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status