Mavi Jeans müşteri hizmetleri telefon numarasıÇok oluyoruz artık, diyerek jeans pantolon sektörüne hızlı bir giriş yapan Mavi Jeans müşteri hizmetleri telefon numarası en çok sorulan araştırılan konular arasındadır. Sizlerin ihtiyacını gidermek amacıyla bizler de bu konuyla ilgili yaptığımız araştırmayı sizlerle paylaşıp size destek olmak istiyoruz. Türkiye’nin moda markası olarak Dünyaya ilk açılan firması Mavi Jeans 1991 senesinde kurularak yaklaşık 20 yıldan beri Türkiye’nin önemli Jeans markası konumuna geldi ve Türkiye’de oldukça büyük bir pazar payına sahip oldu. Kendini günden güne geliştiren firma kampanyaları ile bayilik gelirleri ile kadın erkek çocuk ürünleri ile sürekli Türk ve dünya tüketicilerinin gözde tekstil ürünlerini üretip piyasada söz sahibi oldu.

Mavi Jeans hakkında bilgi

Almanya, Kanada, Amerika, Hollanda, Rusya ve Avustralya olmak üzere dünyada 50’den fazla ülkede 500’e yakın Jeans Market üzerinden 5 binden fazla satış noktası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Mavi Jeans 1996 senesinde yurt dışına açıldı 8 şirket 20 Showroom ile New York, Berlin, Vancover, Frankfurt, Münih, Dubai, Moskova Hamburg ve İstanbul başta dünyanın bütün önemli moda merkezlerinde mağazalar açtı. Aynı zamanda kendi perakende alanı da oluşturarak dünyaca ünlü zincir mağazalarda satış yapmaktadır. Üç binden fazla çalışana istihdam sağlayan Mavi Jeans müşteri hizmetleri telefon numarası doğal olarak en çok merak edilen numaralardan birisidir. Mavi Jeans Akdenizli moda markası konseptine uygun olarak “Perfect Fit” anlayışı ile özel bir jeans markası olarak dünya genelinde bilinen önemli Türk markasıdır.

Mavi Jeans telefon numarası kaç?

Çok oluyoruz, çok ileri gittik, Burası İstanbul, kafana göre… gibi farklı insanların dikkatini çeken mesajlar içeren reklamlarıyla ünlü kişilerin oynadığı reklamlarla da kendisini gösteren firma birçok ünlünün kullandığı jeans pantolon firması olduğunu hatırlatalım.

Mavi Jeans giyen ünlüler

Mavi Jeans giyen ünlüler arasında Heidi Klum, Kate Hudson, Jessica Alba, Kendal Jenner, Avril Lavigne, Richard branson, juliette Lewis, Epson Hayden, anettiere First, Lady Gaga, Julia stilizan, Annie Lennox, Katherine Heigl gibi oldukça fazla ünlü mavi jeans tercih etmektedir.Mavi Jeans 1,2 milyar liralık ciro yapan önemli bir firmadır. Yüzde 30 büyüme oranı Dünya genelinde dört yüz binden fazla satış noktası 7 milyondan fazla pantolon satışı, evet yılda 7 milyondan fazla pantolon satışı yapabilen çok büyük bir giyim ve moda şirketidir. 3 milyona yakın sosyal takipçi, üç binden fazla çalışanı ile önemli bir moda firmasıdır ve giyim firmasıdır. Dünyada 5000’e yakın satış noktası bulunmaktadır.

Mavi Jeans müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

Yaklaşık 25 yıldan beri giyim sektöründe faaliyet yürüten Mavi Jeans müşteri hizmetleri telefonu 0850 288 62 84

Haftaiçi 08-17 arasında görüşme yapılabilir. Cumartesi günü ise 09-17 arasında Mavi Jeans müşteri temsilcileri sizlerin her türlü sorunuza sorununuza çözüm bulmaya çalışmaktadır.

Mavi Jeans Kartuş Kart Ne işe Yarar

Mavi Jeans müşterilerine indirim yapmak için kartuş adını verdiği özel bir kart sunmaktadır. Böylece yeni sezon alışverişlerinde kartuş kart ile yüzde beş puan toplayabilirsiniz. Mavi Jeans Kartuş Kart aldığınız zaman sizlere önemli bir avantaj sağlayacaktır. Eğer Mavi Jeans Kartuş Kart ile ilgili bilgi almak soru sormak kampanyalar hakkında danışmak bayilik almak gibi eleştirmek şikayette bulunmak öneri görüş sunmak için Mavi Jeans müşteri hizmetleri telefon numarası aranıp destek sağlanabilir.

Mavi Jeans hakkındaki görüşler

Mavi Jeans ürünlerini kullanan ziyaretçilerimiz konuyla ilgili görüşlerini konu altına yazabilir. Pantolon ya da diğer giyim ürünlerinden memnun musunuz, pahalı mı, ucuz mu, kaliteli mi… fikrinizi yazabilirsiniz. Yaşadığınız sorunları ya da sizin yaşadığınız bölgede yeteri kadar şubesi var mı… gibi her türlü konuda düşüncelerinizi konu altına yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Altınyıldız Telefon Numarası ve Altınyıldız telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 776 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status