29 Mayıs Üniversitesi iletişim bilgileri Farklı kültürlere, farklı inançlara sahip olan insanların bir arada yaşadığı farklı medeniyetlerin buluştuğu İstanbul ilimizde kurulan vakıf üniversitelerinden biri olan 29 Mayıs Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası eğitim faaliyetleri hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. Üniversite insanlığın bilimsel birikime katkı sağlaması amacıyla bilim ve araştırmacı meraklılarının buluşmasını hedeflemektedir. 2011 yılından itibaren farklı alanlarda programlarının eğitim faaliyetlerini sunan kurum sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Üniversitede Uluslararası İslam ve Din Bilimleri Fakültesi, Felsefe, Tarih, Türk Dili Edebiyatı eğitim faaliyetlerini devam etmektedir.

29 Mayıs Üniversitesi telefon numarası

Üniversitenin danışma hattı telefon numarası 0216 988 14 00 olarak hizmet vermektedir. Faks numarası ise 216 474 0875 Ayrıca YouTube, Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlar aracılığıyla de üniversite takip edilebilir. 29 Mayıs Üniversitesi’nin Ümraniye Altunizade yerleşkeleri eğitim öğretim faaliyetlerinde gençlere fırsat vermektedir.

2013-14 Akademik eğitim öğretim yılında İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler programı eğitim-öğretim faaliyetlerine başlayarak zorunlu İngilizce hazırlık sınıfı oluşturulmuş. 2014-15 yılında ise sosyal hizmet ve ekonomi programları açılarak öğrenci kayıtları yapılmaya başlanmıştır. Öğrenciler için farklı ihtiyaca cevap verecek önemli programlar üniversitede açılarak Yüksek Öğrenim faaliyetleri verilmektedir.

29 Mayıs Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası

İstanbul’un fethinin adını aldığı bu önemli üniversite Akademik olarak akademik kadro olarak ve akademik takvim olarak merak edilen konular için aranabilir. Ayrıca öğrenci bilgi sistemi öğrenci ders programları kontenjanlar, Burslar, öğrenci işleri akran danışma programı öğrenci etkinlikleri öğrenci kulüpleri engelli öğrenci birimi öğrenci temsilciliği gibi konular için iletişime geçmek için 29 Mayıs Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası 0216 988 14 00 numaralı telefon alınabilir.29 Mayıs Üniversitesi

29 Mayıs Üniversitesi

Ümraniye Kampüsü telefon numarası 0216 988 10 09 olarak hizmet vermektedir. Öğrenciler kendi ihtiyaçlarına göre yabancı dil düzeylerini ayarlaya bilmektedir Bu sebeple Yabancı Diller Yüksekokulu, Sürekli Eğitim Uygulama Araştırma Merkezi ,Arapça Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi, Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi dil öğrenimi için fırsatlar sunmaktadır.

Üniversiteden mezun olan gençlerin hayatın her alanında ihtiyaçlarını gidermek amacıyla gerekli donanımı sağlamaları bütün yetenekli gençlere lisans aşamasında ve lisansüstü çalışmalarda gerekli destek sağlanmaktadır. Bu araştırma merkezlerinde geleceğin akademisyenlerinin yetiştirilmesi amacıyla üniversitede Türk dili ve Edebiyatı, Tarih, Felsefe, Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde fırsat vermektedir. Ayrıca ekonomi ve finans İngilizce mütercim tercümanlık, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler ile Temel İslami Bilimler lisansüstü programlarda öğrencilere fırsat vermektedir.

Siz de bütün bu konular hakkında tam bilgi sahibi olmak amacıyla 29 Mayıs Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası olan 0216 988 14 00 numaralı danışma hattını arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 587 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status