Kraliçe Elizabeth Telefon Numarası – Queen Elizabeth TelephoneKraliçe Elizabeth in telefon numarası Queen Elizabeth Telephone İngilizlerin en uzun süre kraliçe görevini yerine getiren kişisi 2. Elizabeth 90 yaşını geçti. Kraliçe Elizabeth telefon numarasını merak edenlere yaptığımız araştırma sonucunda onların isteklerini yerine getireceğiz.

65’inci yılını tahta geçecek olan Kraliçe Elizabeth herkesin merak ettiği kişiler arasında bulunmaktadır. Doğum Günü 21 Nisan olarak bilinmektedir. Fakat Haziran ayının ilk haftasında İngilizlerin katılımıyla resmi doğum günü kutlaması da yapılmaktadır.

Kraliçe Elizabeth İletişim Telefonu

Hem İngilizlerin hem de dünyadaki diğer insanların ilgiyle ve merakla takip ettiği ikinci Elizabeth ya da Kraliçe Elizabeth İletişim Telefonu herkesçe merak edilmektedir. Hemen sizlerle Kraliçe Elizabeth in telefon numarası hakkında paylaşım yapalım.

Kraliçe Elizabeth

Kraliçe Elizabeth

Kraliçe Elizabeth Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İngiltere’de yaşayan herkes pasaport alırken onun adına düzenlenmesi gerekiyor. Fakat dünyanın en uzun süre tahtta kalan kraliçeleri arasında yer alan İkinci Elizabetin kendine ait bir pasaportu bulunmamaktadır.

Dünyanın her yerine rahatça girip çıkmaktadır. Çok ilginç kraliçenin aynı zamanda sürücü belgesi de yok. Basında takip edildiği kararlarıyla birkaç kez araç kullanmış ancak kendisi ceza yememiştir.Kraliçe Elizabeth hakkında oldukça ilginç bilgiler bulunmaktadır. Kraliçe İkinci Dünya Savaşı sonrasında tamirci olarak İngiliz ordusunda görev yapmış.

Fransızcayı çok iyi konuştuğu bilinmektedir. Sizler de Fransızca ya da İngilizce olarak Kraliçe Elizabeth ile konuşmak istiyorsanız Kraliçe Elizabeth’in telefon numarası 40 40 20 79 30 48 32

İngilizlerin efsanevi kraliçesi Elizabeth aynı zamanda sekiz tane torun sahibidir. 5 tane de torununun çocukları bulunmaktadır. Ayrıca çok sayıda insana vaftiz büyük anneliği yapmıştır.

Hem yaşı gereği hem de konumu gereği sosyal medyadan pek anlamayan ve uzak duran Elizabeth 1976 yılında e-posta sistemi denemeleri yapılırken ilk mailini bir İngiliz askeri üstüne göndermiş.

İngiliz Kraliyet ailesinin en önemli kadını olan Elizabeth iyi bir hayvansever. Kendisine ziyareti sırasında Brezilya’da iki tane Jaguar hediye edilmiş bunları da Londra hayvanat bahçesinde bakımı yapılıyor. Herkesin ziyaretine açılmış.

Kral ikinci Edward amcasıdır. Amcasının özel mülkiyet sahibi olmamaları yönündeki çıkardığı yasa sebebiyle mal varlığı bulunmamaktadır. Ancak İngiltere’de yaşayan kuğuların özgürlükleri ona aittir.

Sizlere Kraliçe Elizabeth hakkında ilginç bilgiler sunduk. Aynı zamanda Kraliçe Elizabeth’in telefon numarası paylaşıldı.

Bu sempatik bayanla mesajlaşmak ya da telefonla görüşmek istiyorsanız Buckingham Sarayı telefon numarası 40 40 20 79 30 48-32 olduğunu hatırlatalım ister insanı bir yardım için ister hayvan hakları için istek destek arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tiger Woods Telefon Numarası başlıklı makalemizde Eldrick Tont Woods telefon numarası, Tiger Woods ve Tiger Woods Kimdir? hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 502 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status