Samgaz telefon numarasıSamgaz telefon numarası, Samsungaz iletişim bilgileri, Samsun Doğalgaz müşteri hizmetleri telefon numarası, Samgaz çağrı merkezi telefon numarası… Türkiye’nin Kurtuluş Savaşı’nın başlatılmasında en önemli ilimiz olan Samsun’da doğalgaz kullanımı hızla yaygınlaşmaktadır. Ancak bazı vatandaşlar tam olarak doğalgaz hakkında bilgi sahibi olmadıkları için gerekli konuları öğrenmek amacıyla Samsun’da doğalgaz dağıtım hakkını elinde bulunduran firması ile görüşmeler yapmaktadır. Abonelik hakkında bilgi almak için doğalgaz hakkında bilgi edinmek için kurumsal olarak firma hakkında bilgi almak için sürekli Samgaz telefon numarası merak edilmektedir. Sitemiz merak edilen bütün numaraları sürekli olarak ziyaretçilerine derleyip onların hizmetine sunmaktadır.

Samgaz iletişim bilgileri

Bugün sizlere Samgaz iletişim bilgileri hakkında bilgilendirme yapacağız. Samgaz müşteri hizmetleri telefon numarası sorunsuz bir şekilde doğalgazın dağıtılması için faaliyetlerde bulunan Samsun olarak rahat ve tasarruflu bir yakıt sunmak isteyen sonra çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Samgaz müşteri hizmetleri telefon numarası

Abone olma düşüncesinde olan vatandaşların bilmesi gerekenler nelerdir.

Bireysel abonelik için gereken belgeler;  • Doğal afet sigorta poliçesi
  • Tapu sahibine ait nüfus cüzdanı
  • Yapı kullanım izin belgesi
  • Apartmana ilk kez doğalgaz bağlanacaksa yüzde 51 oy çokluğu gösteren apartman karar yazısı
  • Daha önce aynı binada doğalgaz alındıysa herhangi bir şey gerekmiyor.

    Samgaz telefon numarası

    Samgaz telefon numarası

Samsun doğalgaz telefon numarası

Kapınızın önüne kadar doğal gaz getirerek sizlere hizmet veren Samgaz iletişim bilgileri mutlaka not edilmeli ve gerekli durumlarda aranmalıdır. Bunun için aramanız gereken numara 444 11 87 Samgaz çağrı merkezi telefon numarasıdır.

Aradığınız takdirde müşteri temsilcileri 7 gün 24 saat sizlere hizmet verecek, Merak ettiğiniz konular hakkında bilgiler verecektir. Verimli bir enerji enerji ile tanışmak isteyenler bir an önce Samsun doğalgaz telefon numarası 444 11 87 numaralı hattı arayarak bilgi alabilir.

Samgaz çağrı merkezi telefon numarası

Ayrıca fiyat tarifeleri hakkında doğalgaz sözleşmesi tesisat proje onayı faturalandırma gaz açma ve kapatma gibi işlemler ile ilgili olarak da bilgi edinebilir sizlere gerekli desteği sağlayacak olan Samgaz iletişim telefon numarası merak ettiğiniz diğer konular hakkında ayrıntılı bilgi verecektir. Acil doğal gaz hattı ise her il için alo 187.

Bir önceki yazımız olan Diyargaz telefon numarası başlıklı makalemizde Diyargaz arıza telefonu, Diyargaz çağrı merkezi telefonu ve diyargaz telefon numarası müşteri hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 563 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status