Ufuk Üniversitesi’ni Tanıyalım Ufuk Üniversitesi

1999 yılında Türkiye Trafik Kazaları Yardım Vakfı tarafından yüksek öğretim faaliyetlerine başlayan Ufuk Üniversitesi eğitim öğretim hizmetlerine ise 2002 – 2003 yılında başlamıştır. Kurucu vakfın amacı spor, trafik ve diğer her türlü kazaların ayrıca afet felaketlerinin engellenmesi ve oluşan hasar sonucunda meydana gelen her türlü ciddi yaralanma ve hastalıkların acilen müdahalesi sosyal ve tıbbi yardımın sağlanması amacıyla yüksek öğretim kurumları dahil olmak üzere ihtiyaçların giderilmesi amacıyla eleman yetiştirilmesi için hizmet vermektedir.

Ufuk Üniversitesi iletişim bilgileri

Bu Vakıf Üniversitesi’nde sorumluluk sahibi olmak isteyen, eğitim almak isteyenlerin araması gereken telefon numaralarını sizlere kısaca özetleyelim. Ufuk Üniversitesi Rektörlük telefon numarası 0312 204 40 00

Genel Sekreterlik telefon numarası 0312 204 40 22

Bilgi İşlem Dairesi telefon numarası 0312 204 44 66

Kütüphane ve Dökümantasyon Müdürlüğü telefon numarası 0312 204 40 69

Öğrenci işleri telefon numarası 0312 204 44 58

Personel işleri telefon numarası 0312 204 44 62

Ufuk Üniversitesi İncek Kampüsü santral telefon numarası 0312 586 70 00 olarak hizmet vermektedir. Balgat Kampüsü santral telefon numarası 0312 204 40 00

Her türlü afet yangın trafik kazası gibi istenmeyen durumlar için en yetişmiş eleman gücüne çare olmak amacıyla Sizler de Ufuk Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler fakültesinde eğitim alabilirsiniz.

Ayrıca hemşirelik yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ile enstitüler geleceğe yönelik hizmetler vermektedir.Ufuk Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası

Üniversitenin akademik birimleri idari birimler öğrenci işleri ve diğer konularda bilgi amaçlı almak amacıyla Ufuk Üniversitesi iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Eğitim Kurumu’nun kayıt yenileme tercih kılavuzu kontenjanlar ek yerleştirme yaz öğretimi akademik takvimler dikey geçiş Yatay geçiş çift anadal yandal yurtdışı öğrencileri yurt durumu yiyecek içecek Ufuk Üniversitesi öğrenim ücretleri Ufuk Üniversitesi taban puanları yönetmelikler yönergeler öğrenci konseyleri hizmet envanteri öğrenci toplulukları engelli öğrenciler için sağlanan fırsatlar öğrenci sağlık sigortası gibi farklı konular için bilgi almak amacıyla Ufuk Üniversitesi Çağrı Merkezi 0312 204 40 00 numaralı telefon aranabilir.

Ufuk Üniversitesi telefon numarası

Ufuk Üniversitesi’nde eğitim olan her bireyin hayat seviyesinin yükseltilmesinde ve eğitim öğretim araştırma imkânlarının artırılması bilgi düşünce ve becerilerin geliştirilmesi insanların sorunlarına karşı hassas davranılması ön plandadır. Burada eğitim olan öğrencilerin ulusal ve uluslararası problemlere karşı hassasiyet göstermesi değişen ve mevcut sorunların çözülmesine karşı duyarlı her türlü bireysel hak ve özgürlüklere ve Atatürk ilkelerine demokratik ve laik eğitim anlayışına uygun davranış biçimleri sergilemesi istenir. Çağdaş Eğitim olanaklarından faydalanmak amacıyla siz de daha fazla bilgi almak amacıyla Ufuk Üniversitesi telefon numarası Kanarya’da merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 604 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status