Özyeğin Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarasıTürkiye’nin önemli işadamlarından Hüsnü Özyeğin Vakfı tarafından kurulan Özyeğin Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası eğitim faaliyetleri hakkında merak edilenleri burada bulacaksınız. Kurumun açılışında iş dünyasının önemli öğrenim üyeleri, lise, üniversite öğrencilerinin de içinde yer aldığı beş yüzden fazla kişi araştırmaların içinde yer almıştır. Dünyada ve Türkiye’de gelişen sektörler ve meslekler konusunda yapılan araştırmada katılımlı yönetim danışmanlığı yapılan çalışmaların sonucunda Özyeğin Üniversitesi’nin vizyonu ortaya çıktı. Bu vizyon paralelinde üniversitenin yapısı, hizmet anlayışı, eğitim sistemi, felsefesi, eğitim programları oluşturuldu.

Özyeğin Üniversitesi 2007 yılında eğitim öğretim çalışmalar için izin aldı ve 2008 yılında da Altunizade kampüsünde ve 2011 yılında da Çekmeköy kampüsünde eğitim öğretim faaliyetlerine başladı. Bu önemli kurumda eğitim almak geleceğin planlarını yapmak isteyenlere Özyeğin Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası gerekli durumlarda kullanılması amacıyla tarafımızdan sizlere bilgilendirilecektir.

Özyeğin Üniversitesi iletişim

Özyeğin Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 0216 564 90 00 olarak hizmet vermektedir. Telefonla aradığınız takdirde üniversitenin kontenjanları öğrenim ücretleri Özyeğin Üniversitesi taban puanları burs imkanları ile ilgili bilgi sahibi olacaksınız. Ayrıca akademik programlar hangileridir, nasıl değerlendirilir, planları hedefleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özyeğin Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası

Araştırma merkezleri laboratuvarlar ve hizmetlerinden faydalanma hakkında bilgi almak amacıyla Özyeğin Üniversitesi tel no 0216 564 90 00 numaralı telefon aranmalıdır. Aday öğrencilerin faydalanacak hizmetler nelerdir, akademik hakkında bilgi sahibi olmak, Sürekli Eğitim Merkezi tarafından sizlere sunulan fırsatlar, üniversitenin felsefesi, yönetimi, yönergeler, yönetmelikler hakkında da bilgi sahibi olmak amacıyla Özyeğin Üniversitesi telefon numarası bilinmelidir.Özyeğin Üniversitesi telefon numarası

Özyeğin Üniversitesi telefon numarası

Özyeğin Üniversitesi geleceğin Bilim insanlarından fırsat tanımak amacıyla Araştırma merkezleri laboratuvarlar aracılığı ile fırsat vermektedir. Burada araştırma yapmak için disiplinler arası merkezine ev sahipliği ön plandadır. Araştırma merkezinde herkesin uzmanlık ve ilgi alanlarına göre farklı bir yelpaze yer almaktadır. Burada çalışarak Siz de gerçek hayatın sorunlarına çözüm bulabilirsiniz araştırma merkezlerinden bazıları şunlardır. Alman hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezi, Enerji verimli aydınlatma teknolojileri araştırma geliştirme ve Uygulama Merkezi, Enerji çevre ve ekonomi Merkezi Finans mühendisliği Merkezi teknoloji alanında da gelişmeleri takip etmek amacıyla teknoloji transfer Ofisi oluşturulmuş Böylece gerekli ekip çalışması birlikte yürütülmektedir.

Özyeğin Üniversitesi telefon numarası

Üniversitenin oldukça kapsamlı kullanışlı bir kampüsü öğrencilere hizmet vermektedir. Burada güvenli çevre güvenli yaşam engelli öğrenciler hakkında sağlanan destek öğrencilere destekleyici hizmetler spor faaliyetleri öğrenci gelişim hizmetleri mezunlar için oluşturulan birim öğrenim ve öğretimden mükemmeliyet hakkında bilgilenme gibi konular için Özyeğin Üniversitesi telefon numarası 216 564 90 00 numaralı telefon aranmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 593 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status